Premier Morawiecki w Augustowie (video)

  • 10.10.2018, 18:12 (aktualizacja 17.10.2018 13:04)
Premier Morawiecki w Augustowie (video) Na zdjęciu premier Mateusz Morawiecki oraz kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd burmistrza Augustowa Marcin Kleczkowski.
Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Augustów. Szef rządu zaprezentował i rekomendował kandydaturę Marcina Kleczkowskiego na burmistrza Augustowa, pozostałych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości oraz przedstawił oferty programowe dla samorządów. Na Rynku Zygmunta Augusta w środę, 10 października, zgromadziły się prawdziwe tłumy. Publikujemy relację video i audio ze spotkania Prezesa Rady Ministrów z mieszkańcami Augustowa i naszego powiatu.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

Cz. I:

Cz. II:

Cz. III:

Relacja audio:

Materiał sfinansowany przez komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tommy
Tommy 12.10.2018, 09:08
Duzo bylo mieszkańców
EL
EL 11.10.2018, 23:08
Jestem dumny z mieszkańców Augustowa protestujących podczas tego wystąpienia. Pomysł z sową i ryżem - wielki szacun!
meduza
meduza 12.10.2018, 08:09
Przyjaciele i Sowa .... czyli PiS
anna
anna 11.10.2018, 09:09
KODerów było 16-stu tyle naliczyłam, a grupka mieszkańców była rzeczywiście nie za duża ale tyko dlatego, iż wiele osób nie wiedziało ,że Premier zajedzie do Augustowa oraz byli w pracy bo tak się składa że wiele osób pracuje a KODery też do młodych nie należeli
figa
figa 13.10.2018, 09:59
No i wyjaśniła totalną klęskę Kleczkowskiego. To była kolejna seria kłamstw Pinokia Moraiwckiego, Anno. Chyba dobrze, że było tylko ok. 100 osób, które chciały go zobaczyć. Obejrzyj sobie film z drona na stronie Fotobajki. Mądrość Augustowian jest, jak zawsze wielka. BRAWO. A'propos - ludzi z KOd-u tam nie było.
Wyborca w
Wyborca w 11.10.2018, 07:31
Za nasze wspólne pieniądze z podatków wozi się limuzyną z całą świtą robi kampanię jednej partii i straszy że jak nie wybierzemy Marcina to nie dostaniemy strumienia pieniędzy z różnych programów. Gdzie to prawo i gdzie ta sprawiedliwość ?
Narod
Narod 11.10.2018, 06:59
Panie premierze Morawiecki Placimy Panu z naszych podatkow za zajmowanie sie gospodarka calego narodu polskiego a nie za prowadzenie kampanii jednej wybranej partii Tak sie nie godzi
DK
DK 11.10.2018, 06:13
Dlaczego nie pokazaliście grupy protestującej ? Tłumów żadnych nie było tylko wierni wyznawcy i jak zwykle tajniacy i przywiezieni klakierzy.
Polak
Polak 10.10.2018, 23:08
Tłumy to chyba jak policja liczy, bo było może 150 osób. Z koderami z 200. Ale materiał opłacony przez PiS, to trzeba pisać że było 28 tysięcy. Wszyscy Augustowianie byli i z Polski, i zza granicy. Wszyscy. 50.000 tys. było.
dariusz_ostapowicz
Santiago 11.10.2018, 09:14
Trzeba być niezdrowym na umyśle aby niedostrzegać nowej jakosci obecnej polityki władzy a dostrzegać popierdółki za Soroszową kasę udajacych nawiedzenie demokracją.
DonDiego
DonDiego 11.10.2018, 09:46
Nowa polityka? Masz na myśli gigantyczne premie dla ministrów, obsadzanie stanowisk misiewiczami, rosnące zadłużenie kraju, propagandową TVPiS i spisywanie ludzi za posiadanie białej róży? O jeszcze gorszych zjawiskach nie wspomnę, bo wstyd.
es
es 10.10.2018, 21:53
Cieszę się bardzo z wizyty Pana Premiera w Augustowie. Jeśli mieszkańcy wybiorą Pana M. Kleczkowskiego na burmistrza, zapowiada się dobra współpraca.
pol
pol 13.10.2018, 14:50
z kim będzie ta współpraca?jeśli pis wygra a za rok wybory i wygra PO to Augustów bedzie miał przewalone bo wszystko będie szło do Warszawy i Białego
Jaruś
Jaruś 10.10.2018, 22:12
Nie miej złudzeń , nie wybiorą. Ja wiem to na pewno.
es
es 11.10.2018, 10:36
Policzyłeś już głosy?
papa
papa 10.10.2018, 21:52
A Pinokio kłamał tak, że aż pisowskie staruszki musiały go bronić przed "gawiedzią". Nawet hasła z PRL cytował. Oj wracamy do tych czasów szybkim krokiem.
papa
papa 10.10.2018, 20:34
I znów kłamał. PIS = WSTYD+Kłamstwo
Ryżojad
Ryżojad 10.10.2018, 19:56
Na twitterze informują, że mieszkańcy z ryżem zostali spisani. Czy to prawda? https://twitter.com/renatagrochal/status/1050024870988394497
dariusz_ostapowicz
Santiago 10.10.2018, 19:30
Szacun! Premier uwiarygodnił miejscowych działaczy. I to jest marketing polityczny, który trafia do przekonania elektoratowi. Wiadomo jak jest a i wiadomo jak być może.
remi
remi 11.10.2018, 09:08
A czymże niby uwiarygodnił? Do mnie to nie przemawia, a wręcz przeciwnie. Robiąc objazdówkę po samorządach i jak nasz kandydat będzie, to ok, a jak nie to...? tak ma wyglądać Polska Samorządna? Znowu będzie centralizacja i jedyna słuszna racja jednej partii pis? Ludzie zastanówcie się
vito
vito 13.10.2018, 11:32
Wczoraj to nawet dyrektor Biebrzańskiego Parku wyraził zdziwienie na to co kłamczyński opowiada .... https://ocdn.eu/images/pulscms/OTU7MDA_/af247490918a890d23c5c8e11545e120.png
nie dla pis
nie dla pis 10.10.2018, 20:39
Oj wiadomo , wiadomo jak być może
dariusz_ostapowicz
Santiago 11.10.2018, 09:20
"Raz sierpem, raz młotem- czerwoną chołotę"
pis na śmietnik historii
pis na śmietnik historii 11.10.2018, 12:57
Masz rację .... raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę z PZPR / Polskiej Zjednoczonej Prawicy Rzeczypospolitej/
Kulfoniasty
Kulfoniasty 10.10.2018, 18:30
A zadowolniony jakby skwarkie lizał. Idem, ryżu zjem.

Pozostałe