Premier Morawiecki odwiedzi Augustów

  • 9.10.2018, 20:50 (aktualizacja 10.10.2018 17:01)
Premier Morawiecki odwiedzi Augustów fot. https://www.premier.gov.pl
Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi Augustów w środę, 10 października. Marcin Kleczkowski, kandydat Prawa i Sprawiedliwości na urząd burmistrza Augustowa zaprasza wszystkich mieszkańców naszego miasta i powiatu na spotkanie z szefem polskiego rządu w środę, o godzinie 15:15 na Rynku Zygmunta Augusta.

Bartosz Lipiński

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki przyjeżdża do Augustowa, aby powiedzieć, że programy rządowe są i będą wsparciem dla rozwoju Polski powiatowej. Drugim celem jego wizyty będzie prezentacja i zarekomendowanie kandydata PiS na urząd burmistrza Augustowa Marcina Kleczkowskiego oraz kandydatów Prawa i Sprawiedliwości na radnych.

-Moim zdaniem największym wyzwaniem Augustowa na dziś jest skuteczny lobbing na rzecz miasta. Chodzi o to, by nasz kochany Augustów był w końcu dostrzeżony przez Białystok i Warszawę. Abyśmy mogli korzystać w sposób efektywny z programów regionalnych oraz rządowych -mówi Marcin Kleczkowski. -Powinniśmy wiedzieć, że „Piątka Morawieckiego” to nie tylko hasło. Te programy bardzo mocno dotyczą Augustowa i jesteśmy stale zachęcani do tego, aby z nich korzystać. Jesteśmy tym ugrupowaniem, które stworzyło ofertę dla mieszkańców miast, miasteczek i wsi. Rozumiemy ich potrzeby, współtworzyliśmy rozwiązania i je zrealizujemy -zapowiada kandydat PiS na urząd burmistrza Augustowa.

Spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim odbędzie się w Augustowie w środę, 10 października, o godzinie 15:15 na Rynku Zygmunta Augusta.

Materiał sfinansowany przez komitet wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wera
wera 10.10.2018, 20:12
Kłamczuszek pojechał już do domu ? ..szkoda , mógłby wieczorem pooddychać Augustowskim , uzdrowiskowym powietrzem . Aż miło się sztachnąć
dariusz_ostapowicz
Santiago 10.10.2018, 19:33
Wycieczka KODziarzy z Suwałki i cherlawy "ochraniacz" z Lidla niemrawo pomrukiwali coś tam, coś tam. Czyli "psy szczekają a karawana idzie dalej".
Zanosi się na to że PiS w Augustowie rośnie w siłę.
meritum
meritum 10.10.2018, 20:10
Tak , tak ,,, juz słuchać PULL UP, PULL UP ...lecz do was , po raz kolejny to nie dociera. Lecicie już we mgle ...
Zap...m za miche ryżu
Zap...m za miche ryżu 10.10.2018, 16:00
W państwie o wysokiej kulturze politycznej i prawdziwej demokracji, po ujawnieniu słów polityka (słów obelżych wobec obywateli), taki człowiek następnego dnia nie byłby już premierem, ani nawet politykiem.
kwinto
kwinto 10.10.2018, 13:28
Ciekawe czy spyta ... jak tam się żyje po uszczelnieniu VAT-u
sok z buraka
sok z buraka 10.10.2018, 10:45
Zamiast się cieszyć że będzie w mediach za darmo o Augustowie to parówkę lepiej z siebie robić. Wstyd😠
nos pinokia
nos pinokia 10.10.2018, 13:36
Też postraszy i zaszantażuje jak Jaki w Warszawie, że pieniądze na inwestycje będą tylko wtedy jak wygra PiS ?
Ojciec Tadeusz
Ojciec Tadeusz 10.10.2018, 08:46
Sam Pinokio przyjeżdża? Giuseppe nie?
vito
vito 10.10.2018, 23:38
Rano mieli odprawę w limuzynie prezesa, chyba dostał po uszach bo dziś mniej kłamał
mieszkaniec_2016
mieszkaniec_2016 10.10.2018, 08:09
Ale zazdrość.😂😂😂😂
kwinto
kwinto 10.10.2018, 13:31
Też jest czego zazdrościć ..hehe, a jak tam u ciebie w kieszeni bo się cieszysz jakby sam kłamczuszek ci narobił
Gepetto
Gepetto 10.10.2018, 07:52
Taaaaaaaak. Naobiecuje to czego chcą, później oczekiwania wygasi, bo mamy zap..... za miskę ryżu. I będą wierzyć jak reklamie z Chuckiem Norris'em, bo ludzie są głupi tak bardzo, że to działa.
niedlaklamstwa
niedlaklamstwa 9.10.2018, 23:49
bez premiera Pan Marcin boi się że nie da rady...znowu będą składane wydmuszkowe obietnice, aby zyskać elektorat...buuuu...masakra....wstyd dla miasta taki gość...
aaaa
aaaa 10.10.2018, 08:13
A co zrobiło Nasze Miasto dla turystyki ?
Nic a jeszcze gorzej , zabrali pieniądze dla Burmistrza, podnieśli dzierżawę placu,roztrwonili pieniądze z opłaty uzdrowiskowej, wynieśli wszystkie imprezy z Rynku Z.A., buta i arogancja , dość już złego zrobili.
Panie Marcinie liczymy na Pana , że Pan te towarzystwo wzajemnej adoracji pogoni z urzędu.
GR
GR 10.10.2018, 10:10
To prawda, ze zrobili niewiele, ale juz widze, jak PiS przywraca imprezy na Rynku ZA. No chyba ze disco polo plus buleczki dla ludu i same patriotyczne, bo pomnikow w centrum na pewno przybedzie.
nie dla PiS
nie dla PiS 10.10.2018, 13:40
Obawiam się że Rynek ZA zmieni wtedy nazwę na Rynek LK ... oczywiście wraz z postumentem
Kika
Kika 9.10.2018, 23:46
A stówki też będzie rozdawał?
Ciekawe gdzie się pożywi bidulek, ośmiorniczek nigdzie u nas w karcie nie widziałam. Babeczka wyborcza to jednak nie to samo, poza tym one są dla ludu.
vito
vito 10.10.2018, 13:42
Już raz rozdawał .. kredyty we frankach i co? i Pinokio
vito
vito 9.10.2018, 22:29
Nosy Pinokia będą szły jak ciepłe bułeczki
Wyborca
Wyborca 9.10.2018, 22:28
Będzie konfetti?
Tom
Tom 9.10.2018, 22:17
Fajnie fajnie , ale co z kwotą wolną od podatku? Politykom 30 tys kwoty wolnej a nam obywatelom 3 tys. Jak żyć ?
Młody
Młody 9.10.2018, 22:06
Brawo Panie Marcinie , skuteczność 100%
Ot i co
Ot i co 9.10.2018, 22:05
No i widzisz Darku? Czy ty miałeś takiego gościa? Jedynie konfetti ,bizancjum, skrzydła anielskie i hawajskie tancereczki 70+. A tu proszę- Pan Marcin cieszy się szacunkiem , ma dobrą opinię, jest przyzwoitym człowiekiem, nikt przez Niego nie płacze, nikt go nie przeklina, nikt przed sądem nie mówi jakim jest podłym człowiekiem..... Czy wygra czy nie wygra daleko ci do niego...
papa
papa 9.10.2018, 22:01
To chyba przywitamy go miską ryżu?
xyz
xyz 10.10.2018, 08:58
Niezły pomysł. Lecę po ryż !!!!

Pozostałe