Jubileusz par małżeńskich

  • 10.10.2018, 09:53 (aktualizacja 10.10.2018, 10:17)
  • Beata Perzanowska
Jubileusz par małżeńskich
Rozalia Jadwiga i Wiesław Ołdakowie, Jadwiga i Czesław Romańczuk, Krystyna i Stanisław Borkowscy oraz Danuta Anna i Marian Zajączkowscy, w poniedziałek, 1 października, obchodzili niecodzienny jubileusz. Mianowicie 50-lecie trwania związku małżeńskiego. Z tej okazji wręczono im tego dnia pamiątkowe medale podczas uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego w Augustowie.

Beata Perzanowska

W poniedziałek, 1 października, w Urzędzie Stanu Cywilnego w Augustowie odbyły się uroczystości wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Takie odznaczenie nadawane jest osobom, które przeżyły minimum 50 lat w jednym związku małżeńskim. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczenia podczas poniedziałkowej uroczystości wręczył Wojciech Walulik, burmistrz Augustowa. W obecności najbliższych medale otrzymali Państwo Rozalia Jadwiga i Wiesław Ołdakowie, Państwo Jadwiga i Czesław Romańczuk, Państwo Krystyna i Stanisław Borkowscy oraz Państwo Danuta Anna i Marian Zajączkowscy. W trakcie spotkania nie zabrakło wspomnień oraz życzeń, kwiatów, lampki szampana i ślubnego symbolu, czyli Marsza Mendelsona.

 

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe