Sparta wróciła z punktami

  • 10.10.2018, 06:05
  • Jolanta Wojczulis
Sparta wróciła z punktami
Za nami jedenaste spotkanie jesiennej rundy o zwycięstwo w IV lidze Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Seniorzy z Augustowskiego Klubu Sportowego Sparta pod wodzą Rafała Harasima wygrali w wyjazdowym meczu z piłkarzami z klubu Promień Mońki 0:1.

Za nami jedenaste spotkanie  jesiennej rundy o zwycięstwo w IV lidze Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Seniorzy z Augustowskiego Klubu Sportowego Sparta pod wodzą Rafała Harasima wygrali w wyjazdowym meczu z piłkarzami z klubu Promień Mońki 0:1.

 

Jolanta Wojczulis 

W niedzielnym wyjazdowym meczu rywalem spartan, który podejmował naszą drużynę byli piłkarze z silnej drużyny Promień Mońki. Na nasze szczęście udało się zwyciężyć. Bramkę dla naszych w 30 zdobył Maciek Wielgat po rzucie rożnym.

Po meczu trener Sparty Rafał Harasim powiedział, że mecz był wyrównany chociaż wynik mógł być lepszy.

-Gospodarze mieli swoje okazje. My ich nieco więcej. Nie wykorzystaliśmy rzutu karnego, ale najważniejsze, że wygraliśmy za co dziękuje zespołowi –zaznaczał trener. -Pokazaliśmy wolę walki.

Sparta po tej rundzie zajmuje V miejsce w tabeli mając w dorobku 19 pkt. (tyle samo co IV w tabeli drużyna KS Michałowo). Liderem jest KS Wasilków z 27 pkt., drugą Warmia Grajewo 20 pkt., tyle samo punktów ma trzeci Tur Bielsk Podlaski

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy im takiego powodzenia w kolejnym meczu, który zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę. Tym razem spartanie zmierzą się na własnym boisku z piłkarzami z klubu Tur Bielsk Podlaski.

Harmonogram meczów IV ligi AKS Sparta:

  1. Sparta Augustów – MOSP Białystok 13.10.2018 (sobota) godz. 12:00
  2. Sparta Augustów – Magnat Juchnowiec Kościelny 27.10.2018 (sobota) godz. 13:00
  3. Sparta Augustów – Wigry II Suwałki 10.11.2018 (sobota) godz. 13:00

 

 

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe