Augustów Miastem Suwerena - konwencja wyborcza (video/ audio) 

  • 7.10.2018, 21:27 (aktualizacja 17.10.2018 13:05)
Augustów Miastem Suwerena - konwencja wyborcza (video/ audio)
Marian Dyczewski, kandydat na urząd burmistrza Augustowa oraz kandydaci na radnych miejskich komitetu wyborczego Augustów Miastem Suwerena (AMS) zaprezentowali główne punkty swego programu. Publikujemy relację video i audio z niedzielnej konwencji wyborczej komitetu.

Relacja video:

Cz. I:

Cz. II:

Cz. III:

Cz. IV:

Cz. V:

Relacja audio:

Marian Dyczewski dla suwerena

Marian Dyczewski, kandydat na urząd burmistrza Augustowa z komitetu wyborczego Augustów Miastem Suwerena zaprezentował swoje najważniejsze postulaty. Kolejny raz podkreślił, że najistotniejsze priorytety rozwojowe miasta dotyczą spraw gospodarczych. Na konwencji wyborczej z niedzieli, 7 października, padło kilka ciekawych propozycji.

Lider komitetu Augustów Miastem Suwerena w ostatnich tygodniach często akcentował, że nie interesuje go PR, ale konkretna praca. Podobny przebieg miała jego konwencja wyborcza.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
vito
vito 7.10.2018, 23:01
Augustów Miastem Suwerena ..... ładna nazwa komitetu wyborczego pana Dyczewskiego . Tylko o którego "suwerena" chodzi ?..tego PiSowskiego ??. To już trzecia "frakcja" pro ... ?

Pozostałe