Razem dla Powiatu Augustowskiego - konwencja wyborcza (video) 

  • 24.09.2018, 15:45 (aktualizacja 13.10.2018 12:40)
Razem dla Powiatu Augustowskiego - konwencja wyborcza (video)
Zdrowie, edukacja, drogi i współpraca -to cztery priorytety zaprezentowane podczas konwencji programowej komitetu wyborczego Razem dla Powiatu Augustowskiego. Jarosław Szlaszyński, obecny starosta i jeden z czołowych kandydatów uzasadniał, dlaczego nazwa przyjęta przez komitet nie jest przypadkowa. W spotkaniu z niedzieli, 23 września uczestniczyli m.in. kandydaci na radnych powiatowych oraz członek zarządu województwa podlaskiego Bogdan Dyjuk.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

Cz. I:

Cz. II:

Cz. III:

Cz. IV:

Cz. V:

Relacja audio:

Cz. I:

Cz. II:

Cztery priorytety dla powiatu

Zdrowie, edukacja, drogi i współpraca -to cztery priorytety zaprezentowane podczas konwencji programowej komitetu wyborczego Razem dla Powiatu Augustowskiego. Jarosław Szlaszyński, obecny starosta i jeden z czołowych kandydatów uzasadniał, dlaczego nazwa przyjęta przez komitet nie jest przypadkowa. W spotkaniu z niedzieli, 23 września uczestniczył też członek zarządu województwa podlaskiego Bogdan Dyjuk.

Konwencja programowa komitetów wyborczych to doskonała okazja nie tylko do pokazania wyborcom swoich założeń, ale też przedstawienia kandydatów na radnych w poszczególnych okręgach. Podobnie było także na konwencji Razem dla Powiatu Augustowskiego. Po słowie wstępu ze strony urzędującego starosty augustowskiego oraz kandydata do rady powiatu Jarosława Szlaszyńskiego, przedstawiono pozostałe osoby aspirujące do mandatów radnych.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Tom
Tom 1.10.2018, 17:06
Wg rankigu pisma "Wspólnota" w latach 2015-2017 wydatki inwestycyjne powiatów na 1 mieszkańca: powiat augustowski 17 miejsce z kwotą 261 zł. Powiat wysokomazowiecki 1. miejsce 1503! zł per capita. Sejny ostatnie 243. miejsce z kwotą 92 zł. No Panie Starosto! Stara śpiewka, bo Augustów na a, zawsze pierwszy jakoś nie tym razem. Chwalić się to by można było po przekroczeniu 1000 zł. No niech tam, żeby powyżej połowy stawki. Same laurki i dyplomy czy liczba zdjęć z cięcia wstęg nie wystarczą. Konkrety są jak wyżej.
Pewien
Pewien 26.09.2018, 12:42
To ja na wybory nie idę
Nie Kulfon
Nie Kulfon 26.09.2018, 15:37
Idź i wybierz kogoś innego. Czas odciąć Franusiową pępowinę. Nowe oddechy w instytucjach powiatowych też sa potrzebne, a nie od tylu lat to samo towarzystwo.
Zawiedziony
Zawiedziony 27.09.2018, 17:16
Dokładnie! Jak to jest ze koleś praktycznie z żadnym poparciem który ledwo się dostał do rady jest wybierany starosta! Masakra co z tymi zasiedzianymi staruchami się stało. Zero ambicji zero planu na rozwój aby utrzymać statusquo!
Kulfon
Kulfon 30.09.2018, 18:56
Starosta powinien być wybierany bezpośrednio jak burmistrz, a nie przez kolesiostwo z rady. Takie ułomne prawo wyborcze mamy, że masz mało głosów, wchodzisz cudem do rady, a pożniej koledzy cie wybierają.
dariusz_ostapowicz
Santiago 25.09.2018, 17:24
Starzy, sprawdzeni towarzysze oraz towarzysze wspólnoty interesu.
Suw
Suw 25.09.2018, 00:01
Jaka prezentacja programu? Znowu przedstawili kandydatów. Nierozumiem sensu tego spotkania
Augustowiak
Augustowiak 24.09.2018, 19:29
Same kolesiostwo... Koleżanka z pracy... Kolega z gminy... Cały czas te same frazesy i aby tylko trzymać władzę...
markos
markos 24.09.2018, 23:32
No a jak wyobrażasz sobie dobre zarządzanie ...dobiera się ludzi którzy mają wspólny cel i podobne poglądy a że są to z reguły koledzy, koleżanki cóż w tym dziwnego. Trudno żeby Ciebie dołączyli do składu . Każdy z nas jest mądry i każdy wie najlepiej jak sprawować władzę to może Augustowem będziemy zarządzać alfabetycznie według ulic co roku mieszkańcy innej ulicy . Będzie sprawiedliwie bo każdy dorwie się do tego "koryta" , przekona się jak władza smakuje i zobaczymy jak będzie wyglądać miasto za lat paręnaście . Dobrze jest biadolić .. a ci to .. to , a tamci to .. to i tak w kółko Macieju .. dajmy ludziom pracować i zarządzać po to ich wybieramy . Idźmy na wybory i wybierzmy swoich a nie oczerniajmy i rzucajmy kalumnie . Stańmy się w końcu społeczeństwem obywatelskim a nie zaściankowym gdzie plotka i pomówienie jest sposobem na życie .
Marak
Marak 12.10.2018, 09:41
I Bargliwskie ukladu. Mowi sie o nich mini mafia. Powiesz pewnie to udowodnij. Ponoc maja taka wladze ze kazdy milczy prawie jak na Bialorusi tylko bez aparatu bezpieki. Mozesz I tu zaprzeczyc. Na szczescie jest jeszcze intuicja, poczucie prawdy. Moje mowi mi ze Ci ludzie maja duzo za uszami. A skoro istnieja w jednym komitecie to sie pewnie nie wiele roznia... Jezeli chcesz miec wladze co uwaza sie za bogow w chmorach a Tobie z wielkiej tez laski na***a na glowe to prosze bardzo glosuj na nich. Dla mnie to ludzie, ktorych juz dawno w strukturach wladzy byc nie powinno
Obywatel
Obywatel 24.09.2018, 18:38
Ale mało ludzi było i w sumie dobrze bo to co odsluchalem to same smęty nic nowego.
Ferdek
Ferdek 24.09.2018, 20:42
Dlatego to towarzystwo trzeba wymienić na młodszych.
born
born 25.09.2018, 16:22
a co wiek ma do rzeczy ? liczy się zdolność do rozwojowego działania i dobrego zarządzania. takie gadki o wieku to tylko jakiś szowinistyczny ciemnogród może głosić. Wytykanie komuś wieku nie ma nic wspólnego z nowoczesnością i światłymi horyzontami
ffffffffffff
ffffffffffff 25.09.2018, 19:30
Ma i to wiele. Nawet obycie z nowymi technologiami, możliwościami nowoczesnego świata. A nie 60 lat i więcej, piedzieć w stołek, przyjeżdzać do pracy na 9 lub 10 i brać 12.000,-
markos
markos 24.09.2018, 23:35
No to pojechałeś z tym wiekiem ... miło dla tych pań , nie powiem , walnąłeś konkretnie jak serialowy Ferdek ...
Ferdek
Ferdek 25.09.2018, 10:47
Same smęty nic nowego, więc trzeba młodszych, bardziej sprawnych i wizjonerskich, a nie tylko do przmówień i frazesów.
Kiepscy
Kiepscy 26.09.2018, 00:43
Już tą sprawność i wizjonerstwo widzieliśmy dziękujemy za ten serial odcinek raz w miesiącu na żywo. Bałagan, brak obycia lub wręcz chamstwo. Sprzeczne z prawem uchwały, pomysły od czapy
Wyborca 3
Wyborca 3 25.09.2018, 12:20
Wizjonerzy mlodzi z wybranym panem burmistrzem sparaliżowali prace urzędu miasta. Bardzo sprawni biegają maratony i wiosłują w kajaku, śmigają na nartorolkach .....ale chyba nie to jest ważne w zarządzaniu miastem czy powiatem !
Wyborca 4
Wyborca 4 25.09.2018, 16:37
Lepsze rolki i kajaki niż jak mol w papierach. Uwielbienie do swego majestatu i przemówień to nie wszystko.

Pozostałe