Adam Sieńko kandydatem na burmistrza 

  • 13.09.2018, 15:25 (aktualizacja 13.09.2018 15:37)
  • Bartosz Lipiński
Adam Sieńko kandydatem na burmistrza
Maraton wyborczy nabiera tempa. Po ogłoszeniu daty wyborów samorządowych kolejne komitety zapowiadają walkę o głosy mieszkańców. Pojawiają się pierwsze nazwiska osób ubiegających się o najwyższe urzędy. Koalicja Obywatelska skupiająca przedstawicieli m.in. Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej i Augustowskiej Lewicy zainaugurowała kampanię uroczystą konwencją, na której przedstawiła swego kandydata na burmistrza.

Bartosz Lipiński

Konferencja augustowskiej Koalicji Obywatelskiej z niedzieli, 26 sierpnia była pierwszą oficjalną prezentacją kandydatów ubiegających się o różne funkcje samorządowe podczas październikowych wyborów. Najistotniejszym momentem spotkania było zaprezentowanie kandydata na burmistrza Augustowa, Adama Sieńko. Nie zabrakło ocen mijającej kadencji. Surową opinię wydał aspirujący o mandat miejskiego radnego były burmistrz Leszek Cieślik.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wyborca
Wyborca 17.09.2018, 19:32
Po komentarzach widać, strasznie się Sieńki boją. I mają czego. Brawo Panie Adamie
Bolek
Bolek 15.09.2018, 20:43
Pan sienko ma moj głos! Chociaż nie popieram PO to uważam że jest najlepszym kandydatem!
Dośc już telenoweli w urzedzie i przechwalania sie radnych NM co to oni nie zrobili Się nie zdziwie jak przypisza sobie powstanie drogi ekspresowej na trasie ostrow mazowiecka - wyszkow i cale Green Velo
Nie dla ACTA 2
Nie dla ACTA 2 14.09.2018, 13:51
Trzeba być ***em i debilem nie mającym internetu żeby po ostatnim głosowaniu w Parlamencie Europejskim głosować na PO, a chodzi o ACTA 2 czyli o totalną kontrolę i cenzurę w internecie, za którą POpaprańcy byli. W styczniu ACTA2 wchodzi w życie i już nie będzie można wysyłać linków, komentarzy i nawet robić memów bo eurokołchozowe boty wszystko zblokują. Powrót IV Rzeszy zmieszanej z ZSRR
Internauta
Internauta 14.09.2018, 14:36
Trzeba być debilem, żeby takie głupoty wypisywać. To nie jest ACTA2. To są przepisy chroniące wolność słowa w internecie i prawa autorskie. Dotyczą w szczególności koncernów, nie dotyczą osób fizycznych. Ruskie trolle mają w Polsce pożywkę
Wyborca
Wyborca 13.09.2018, 20:58
No to znowu wybierzecie niby nową twarz Nasze miasto postawiło Wraz z księdzem na Walulika niby nie politycznego i co i kicha, pomyliło się a gdzie odpowiedzialność za tą pomyłkę? Teraz znowu mydli oczy mieszkańcom, ale jak mawiał klasyk,, głupi lud już tego nie kupi,, Sieńko to dobry kandydat i odpowiedzialny... Głosujemy na niego.
BigLog
BigLog 14.09.2018, 20:18
Jak chcesz to głosuj,wolna wola.Ja głosuję właśnie na Walulika. Cieślik Padmy dla Augustowa nie załatwił,Kożuch zakłady zamykał(mleczarnia),a Walulik ulice asfaltuje(jakie tempo!),i tak trzymać.
wd
wd 15.09.2018, 07:31
PKS zaorał na Przemysłowej.
Wyborca
Wyborca 14.09.2018, 22:00
A ja głosuje na Adama Sieńko bo Cieślik w tych wyborach nie startuje na burmistrza a Walulik z tymi drogami niech już chaltury nie odpala bo za rok dwa trzeba będzie naprawiać..
Nie dla PIS i PO.
Nie dla PIS i PO. 13.09.2018, 17:29
Czyli nic nowego nie proponuje pan kandydat. To co jest wałkowane, powtarza. Nie ma mojego głosu. Tu potrzebny gospodarz konkretny, z konkretnym programem, a nie polityk, który dyrdymały co to on nie zrobi. Z czego np. niby te zabiegi sfinansuje? Sanatoria to nie firmy harytatywne. Ulice za co wybuduje? Gadać każdy może. Walulik i PIS są spaleni, bo to samo zło. Chociaż za Cieślikiem nie przepadam to przyznaję mu rację co do jego słów: "Jest to śmiechu warte. Z kim się porozumiał? Chyba z panami Szkiłądziem i Krzywińskim, ale za ważne stanowiska, które im oddał. Sami państwo oceńcie wiarygodność kandydata, który skacze z jednego miejsca na drugie, jak jest wygodnie. Nie musicie też głosować na kandydata Prawa i Sprawiedliwości, bo PiS jest partią, która za nic ma samorządy. Chce je zdominować i zawłaszczyć, tak jak zawłaszczyło już wiele instytucji demokratycznych w Polsce. Cztery lata rządów w Augustowie to interesiki, aferki nawet obyczajowe, karuzela stanowisk. O Augustowie było słychać w Polsce, ale wtedy, kiedy rozsypywano confetti, które cięli policjanci. Tak dalej być nie może. ". Młodych ludzi z zapałem nam potrzeba, a nie starych wyjadaczy politycznych co tylko stołkami się zmieniają.
Był
Był 13.09.2018, 16:30
A kim teraz jest Adam Sieńko? Tylko był i był
Aug
Aug 17.09.2018, 12:19
Jest najlepszym kandydatem na burmistrza ! W rodzinie bez afer, kulturalny, praktykujacy katolik dobrze wyksztalcony (doktorat) . Augystowianin kochajacy swoje miasto !
Po tych aferach w urzędzie przez ostatnie 4 lata ma moj glos i mojej rodziny !
612
612 17.09.2018, 22:26
A to, że jest katolikiem do jakaś zaleta, którą powinien kierować się wyborca, stawiając X na karcie?
Katolik
Katolik 17.09.2018, 13:22
"praktykujący katolik" pod szyldem Augustowskiej Lewicy (patrz zdjęcie wyżej) - coś się komuś pod kopułą pomieszało
Nie fanatyk
Nie fanatyk 17.09.2018, 20:35
A co kosciólł i Bog jest własnoscią PiS ?
Nie osmieszaj się !
Fil
Fil 17.09.2018, 20:21
Nie osmieszaj się ma prawo chodzc i modlic sie ....gwarantuje mu to konstytucja!
PiS to partia Koscioł to instytucja księża też ludzie .....a wiara w Boga jest najwaźniejsza i stosunek do drugiego człowieka i uczciwość !
fdfg
fdfg 17.09.2018, 17:46
"praktykujący katolik" - to dzisiaj najważniejsze. Nawet wymiana klapy od sedesu bez kropienia się nie obędzie. Oni mają mieszkańców za kr. et. yn. ów
Wyborca w
Wyborca w 17.09.2018, 19:49
A jaki paragraf zabrania byc praktykujacym katolikiem i należec do innej partii niz PiS?
Wyborca
Wyborca 17.09.2018, 12:54
To niech wstąpi do PIS wtedy może i wygrałby wybory. Jest z PO i gwarantuje powrót kolesiostwa i biznesów pod płaszczykiem samorządu.
Aug
Aug 17.09.2018, 19:42
Kolesiostwo to jest teraz! To nie przynależnosć partyjna gwarantuje uczciwość tylko człowiek. A ci co zmienili PO na pis to stali sie uczciwi i nie kolesie ?
Żeby ludzie zrozumieli że trzeba głosowac na ludzi uczciwych prawych a nie partie nie było by podziału na lepszych czy gorszych. Co mam glosowac na pis czy NM choc mi kandydaci nie odpowiadaja!
Szczegolnie w takich malych spolecznosciach jak Augustów partia nie ma znaczenia tylko CZŁOWIEK!

Sparciasz
Sparciasz 17.09.2018, 07:43
Prezesem Sparty Augustów , której nie moze wyciągnąć z czwartej ligi hahaha
Kibic