Ruszyły prace na Jaćwieskiej 

  • 8.09.2018, 21:20 (aktualizacja 08.09.2018 21:26)
  • Bartosz Lipiński
Ruszyły prace na Jaćwieskiej
Coś, co przez lata wydawało się jedynie mrzonką urzeczywistnia się na naszych oczach. Przy ulicy Jaćwieskiej w Augustowie pojawił się ciężki sprzęt budowlany. To oznacza, że rozpoczął się oczekiwany od dawna remont drogi, którą wielu augustowskich kierowców uważa za najgorszą w całym mieście. Presja społeczna przyniosła efekty. Miło nam, że mieszkańcy Jaćwieskiej dostrzegają też niewątpliwe zasługi naszej gazety.

Bartosz Lipiński

Najbardziej problematyczna ulica miasta

Zwycięstwo zawsze smakuje wybornie. Zwłaszcza okupione długą i karkołomna batalią pełną przeciwności losu czy formalnych zawiłości. Dziś o swoim triumfie mogą mówić nie tylko mieszkańcy ulicy Jaćwieskiej, ale cała społeczność Augustowa i gmin powiatowych, które otaczają nasze miasto. Po latach bezskutecznych apeli o poprawę sytuacji niezwykle ważnej z punktu widzenia ludzkiego zdrowia drogi cała historia zmierza do pomyślnego zakończenia. O sytuacji ulicy Jaćwieskiej pisaliśmy na naszych łamach wielokrotnie. Informowaliśmy o jej fatalnym stanie, zdarzających się w tym miejscu wypadkach komunikacyjnych i konieczności podjęcia niezbędnych prac celem zapewnienia mieszkańcom dobrego dojazdu do znajdującej się tam przychodni lekarskiej. Każdy, kto chociaż raz poruszał się tą trasę wie, że pozostawia dziś bardzo wiele do życzenia.

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe