Na Mickiewicza od października 

  • 8.09.2018, 17:00 (aktualizacja 08.09.2018 17:10)
  • Bartosz Lipiński
Na Mickiewicza od października
Rodzice dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 6 w Augustowie często pytają nas o postęp prac w przyszłej siedzibie przy Mickiewicza. Zebraliśmy najświeższe informacje. Co istotne w przedszkolu integracyjnym znajdą się oddziały specjalne dla dzieci niepełnosprawnych. To znakomita informacja oraz przełom na który czekano.

Bartosz Lipiński

Przedszkole nr 6 przy ul. Ogrodowej funkcjonuje od lat osiemdziesiątych. Ma swoją historię, tradycję i renomę. Cieszy się też niesłabnącym zainteresowaniem rodziców, którzy każdego roku chętnie posyłają tam swoje pociechy. Całe pokolenia wychowały się w starym obiekcie. Sentyment nie przesłoni jednak faktu coraz gorszego stanu technicznego budowli, której standardy odbiegają od nowoczesnych placówek. Idea przenosin do lokalu przy ul. Mickiewicz 2B może skutecznie zażegnać bolączki. Wcześniej swoje pomieszczenia miały tam Szkoła Podstawowa nr 3 oraz zarządzany przez powiat Zespół Szkół Specjalnych. Po dokonanej termomodernizacji nowy budynek robi wrażenie. Prace wewnątrz dobiegają końca.

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe