Nasi olimpijczycy w Alei Sportu w Szelmencie

  • 10.09.2018, 07:37
  • Jolanta Wojczulis
Nasi olimpijczycy w Alei Sportu w Szelmencie
Adam Wysocki i Marek Twardowski, utytułowani kajakarze z Augustowskiego Klubu Sportowego Sparta odsłonili swoje tablice w Alei Sportu w Szelmencie. Uroczystość odbyła się w ubiegły weekend przy okazji Mistrzostw Polski w narciarstwie wodnym za wyciągiem.

Jolanta Wojczulis

W tym roku przypadła 10 rocznica utworzenia Wojewódzkiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szelmencie. W związku z tym przygotowano szereg niespodzianek, między innymi powiększenie Alei Sportu o kolejnych dziewięciu Polskich Olimpijczyków, wśród których nie zabrakło augustowian Adama Wysockiego oraz Marka Twardowskiego. Ponadto na alei znalazły się takie znane nazwiska jak: Irena Szewińska, Grzegorz Lato, Marian Kasprzyk, Wojciech Nowicki, Zygmunt Anczok, Jacek Wszoła oraz Jerzy Rybicki.

Przypomnijmy, że Adam Wysocki jest dwukrotnym mistrzem świata (1994, 1999), trzykrotnym mistrzem Europy, wielokrotnym mistrzem Polski i czterokrotnym olimpijczykiem (1996, 2000, 2004,2008). Jego klubowy kolega Marek Twardowski ma również na swoim koncie pokaźne sukcesy. Jest trzykrotnym mistrzem świata, trzykrotnym mistrzem Europy, wielokrotnym mistrzem Polski, trzykrotnym olimpijczykiem (2000, 2004,2008).Jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w historii polskiego kajakarstwa. Gratulujemy naszym kajakarzom takiego wyróżnienia.

Fot. motorowodniacy .pl

 

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Rotus
Rotus 11.09.2018, 07:37
Widzę kampania w pełni wszędzie komentarze Pana Adama Sieńki tylko czemu ich nie było jeszcze pół roku temu? Zupełnie jak przed 5 -u laty tylko z tą różnicą, że wtedy wypowiadał się Pan Cieślik który zamilkł kilka tygodni po wyborach - podejrzewam podobnie będzie i w tym przypadku.
Wyborca
Wyborca 11.09.2018, 15:31
Dali szansę tym co wygrali " Naszemu Miastu,, burmistrzowi Walulikowi Augustów miał miodem i mlekiem spłynąc miał być sam dobrobyt a tu kicha pożarli się kłótnie na całą Polskę i konfetti.... NO TO TRZEBA ZMIENIĆ TO TOWARZYSTWO ŻEBY MIESZKAŃCY NIE WSTYDZILI SIĘ NASTĘPNE 5 LAT.
Adam Sieńko
Adam Sieńko 10.09.2018, 14:11
Brawo nasi mistrzowie!

Pozostałe