Komfortowa gra w gałę  

  • 8.09.2018, 06:14
  • Jolanta Wojczulis
Komfortowa gra w gałę
Augustów w końcu doczekał się profesjonalnego boiska pełnowymiarowego do gry w piłkę nożną. W poniedziałek, 3 września, odbyło się oficjalne otwarcie obiektu, który znajduje się na ulicy Tytoniowej.

Jolanta Wojczulis

Przypomnijmy, że pomysł na przebudowę boiska na ul. Tytoniowej został zainicjowany w ramach pierwszej edycji Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego i decyzją augustowian, którzy oddali na niego większość głosów, wprowadzono go w życie. Prace trwały niespełna pół roku i Augustów może pochwalić się boiskiem pełnowymiarowym z prawdziwego zdarzenia.

-Mam ogromny zaszczyt i satysfakcję, że ten obiekt powstał. Wczoraj minęło 25- lecie mojej pracy zawodowej, dla mnie jest to więc niezmiernie miły prezent na tę okoliczność –powiedział na początku swojego wystąpienia Andrzej Zarzecki, dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji w Augustowie, któremu podlega boisko.

Zaraz po dyrektorze przemówił burmistrz Augustowa Wojciech Walulik, który również nie krył zadowolenia z powstania nowego obiektu.

-Pokolenia czekały na to boisko i dzisiaj na naszych oczach staje się spełnienie marzeń wielu sportowców ziemi augustowskiej i nie tylko. Nie zamierzamy na tym poprzestać, mamy jeszcze w planach budowę bieżni tartanowej, czyli budowę boiska lekkoatletycznego. Są przeznaczone pieniądze na projekt tego obiektu – powiedział włodarz.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ffffff
ffffff 8.09.2018, 18:24
Foto 8. Boże kochany! Brrrrrr
hhhhh
hhhhh 10.09.2018, 12:55
Wspaniała fotografia ! Wydrukuję . Mam już plan na to co dalej zrobię :)
ggggg
ggggg 10.09.2018, 10:15
O co ci chodzi? To gotowa ściąga, na kogo nie głosować w wyborach :))))

Pozostałe