Rozpoczęcie roku szkolnego w "dwójce" (zdjęcia/ video/ audio)

  • 3.09.2018, 13:14 (aktualizacja 03.09.2018 18:22)
  • Bartosz Lipiński
Rozpoczęcie roku szkolnego w "dwójce" (zdjęcia/ video/ audio)
Uroczystość rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019 odbyła się w Szkole Podstawowej nr 2 w Augustowie im. Zygmunta Augusta. To szczególny moment dla szkoły, która wraca do macierzystego gmachu przy ulicy Rajgrodzkiej po blisko roku przerwy. Ponadto szkoła obchodzi 100-lecie istnienia, dlatego przybyłym na ceremonię zaprezentowano specjalną multimedialną prezentację nawiązującą do historii "dwójki". Podczas uroczystości dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi w starym-nowym gmachu. Mury szkolne poświęcił ks. Szymon Klimaszewski, nowy proboszcz parafii pw. Św. Jana Chrzciciela. Uczniowie szkoły zaprezentowali zebranym specjalną część artystyczną. Publikujemy galerię zdjęć, wystąpienia dyrektor Agnieszki Milanowskiej i burmistrza Wojciecha Walulika oraz video z części artystycznej.

Bartosz Lipiński

Wystąpienie dyrektor szkoły Agnieszki Milanowskiej:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wystąpienie burmistrza Augustowa Wojciecha Walulika:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Część artystyczna zaprezentowana przez uczniów:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zibi
zibi 3.09.2018, 22:14
A ja głupi myślał że na Rajgrodzkiej policjanci ochraniają dzieci w ich pierwszym dniu szkoły a oni przyjechali ochraniać "don konfettiego "....
fdr
fdr 4.09.2018, 13:45
A jak w dolinie rospudy był to policjantów była cała mostowa od albatrosu aż do cmentarza. Pieszo, radiowozami, z psami. Przesada i tragikomizm w jednym.
Waleń
Waleń 3.09.2018, 18:29
Dzieciaki w kurtkach musiały siedzieć zmarzniete na lekcjach tylko po to żeby przeciągnąć bliżej wyborów otwarcie szkoły. Poczciwy ten burmistrz ! Wstyd !
ala
ala 3.09.2018, 16:57
A co robi na rozpoczęciu roku szkolnego policyjny wiceminister konfetti? Niech pilnuje policji, żeby znów kogoś nie zabiła. Walulik taka niedojda, że sam nie chce prowadzić kampanii, tylko pisowca potrzebuje do pomocy? WSTYD!!!!!
fdsa
fdsa 3.09.2018, 20:01
O litości. Przynajmniej dzieciom niech da spokój. Ten PIS nawet i tam ze swoją propagandą. Asysta mundurowa jak zwykle. Czy ten facet w pracy (ministerstwie) nie ma nic do roboty tylko jezdzi na imprezy i imprezki. Tyle paliwa marnuje.
markos
markos 3.09.2018, 19:26
Hahaha .... mamy XXI wiek ? , cofnęliśmy się o 500 lat .. po prostu Średniowiecze , jego mroki i wątpliwe "uroki" . A "Krótka rozprawa miedzy Panem, Wójtem a Plebanem .." M . Reja ...jak najbardziej na czasie bo nic się nie zmieniło ...

Pozostałe