Teatr opanuje Augustów  

  • 10.08.2018, 09:09
  • Beata Perzanowska
Teatr opanuje Augustów
Już w tym tygodniu, 12 i 13 sierpnia w Augustowie odbędzie się II Augustowski Uliczny Go Teatr, czyli festiwal teatrów ulicznych organizowany przez Justynę Krzywińską i Sylwię Bielawską ze Stowarzyszenia GO Augustów. Zapytaliśmy więc organizatorki teatralnego zamieszania, co czeka widzów. Dodajmy, że „Przegląd Powiatowy” i „Dziennik Powiatowy” są patronem medialnym tego wydarzenia.

Nie mieliście wątpliwości, że należy zorganizować drugą edycję festiwalu teatrów ulicznych?

-Już wczesną wiosną zaczęły przychodzić do nas pytania od turystów, kiedy odbędzie się druga edycja festiwalu, bo chcą tak zaplanować sobie wakacje, żeby być w tym czasie w Augustowie. Mówili nam, że byli na pierwszej edycji i wyjechali zachwyceni. Augustowianie też dopytywali czy w tym roku będą teatry, bo ich zdaniem to była najlepsza impreza roku 2017 i nareszcie poczuli, że Augustów to miasto turystyczne.

Z drugiej strony teatry zasypały nas pytaniami czy latem 2018 organizujemy festiwal, bo świetnie się u nas czuli i chcą znowu przyjechać.

W tej sytuacji nie pozostało nam nic innego jak zająć się przygotowaniem II Augustowskiego Ulicznego Go Teatru. Dopięcie wszystkiego wymaga wiele wysiłku, zajmuje mnóstwo czasu, ale naprawdę warto się starać, żeby usłyszeć potem te wszystkie zachwyty i miłe słowa.

Czym tegoroczna edycja będzie się różnić od poprzedniej?

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe