Problemów z remontem ciąg dalszy 

  • 6.08.2018, 17:17 (aktualizacja 06.08.2018 17:25)
  • Bartosz Lipiński
Problemów z remontem ciąg dalszy
Kapitalny remont Szkoły Podstawowej nr 2 przy Rajgrodzkiej wymusił na uczniach i radzie pedagogicznej kilkumiesięczną przeprowadzkę do innej siedziby w poprzednim roku szkolnym. Modernizacja macierzystego obiektu nie przebiegła bezkolizyjnie. Problem z nieszczelnym dachem jest znany od kilku miesięcy, ale wciąż nie udało się go zażegnać.

Artykuł ukazał się w 30 numerze "Przeglądu Powiatowego" z 26 lipca 2018

Bartosz Lipiński

Przechodząc ulicą Rajgrodzką w Augustowie nie sposób jest nie dostrzec efektów remontu, który miał miejsce w Szkole Podstawowej nr 2 im. Zygmunta Augusta. Z zewnątrz budynek prezentuje się rewelacyjnie i można śmiało powiedzieć, że jest to dziś jeden z najładniejszych obiektów oświatowych w mieście. Dzięki termomodernizacji gmach szkoły nabrał blasku, ale przed powrotem uczniów do jego murów pewne sprawy wciąż wymagają poprawienia. Już w marcu usłyszeliśmy pierwsze sygnały o możliwych problemach z dachem oraz konieczności naprawienia tych usterek. Przeciek nastąpił wtedy do kilku odmalowanych wcześniej sal, dlatego istniała potrzeba podjęcia się tych działań ponownie. Jak relacjonowała radnym w marcu dyrektor Agnieszka Milanowska, podczas ocieplania dachu na wierzch położono nową papę, ale prawdopodobnie wykonawca montując tam stelaże do fotowoltaiki w niewłaściwy sposób zabezpieczył otwory.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe