Powstały altany przy „LOLI”

  • 7.08.2018, 09:50 (aktualizacja 07.08.2018 10:26)
  • Beata Perzanowska
Powstały altany przy „LOLI”
Przy Lipskim Ośrodku Lokalnej Aktywności (LOLA) wybudowano dwie altanki rekreacyjne, mające służyć społecznikom i turystom. Inwestycja była możliwa dzięki wsparciu programu rozwoju obszarów wiejskich.

Beata Perzanowska

Budowa altan zakończyła się w czwartek, 19 lipca. Inwestycja polegała nie tylko na budowie altan przy Lipskim Ośrodku Lokalnej Aktywności, ale także na wykonaniu przyłącza elektrycznego ze skrzynką elektryczną i rozbiórce części terenu przy ulicy Szkolnej 4 w Lipsku. Wartość przedsięwzięcia wyniosła ponad 99 tysięcy złotych. Część środków pozyskano z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości ponad 42 tysięcy złotych. Altany będą służyć nie tylko społecznikom i mieszkańcom Lipska, ale także turystom.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe