Kanał Augustowski w Kulturze Trzech Narodów

  • 4.08.2018, 09:56
  • Beata Perzanowska
Kanał Augustowski w Kulturze Trzech Narodów
Augustowskie Placówki Kultury zapraszają na piątą polską edycję Międzynarodowego Festiwalu Folkloru „Kanał Augustowski w Kulturze Trzech Narodów –Białorusinów, Polaków i Litwinów”.

Od ponad piętnastu lat bliźniacze wydarzenie odbywa się na Białorusi w rejonie Grodzieńskim przy Kanale Augustowskim w okolicy śluzy Dąbrówka. Wszystko po to, by promować rozwój białoruskiej, polskiej i litewskiej kultury narodowej, wzmacniać międzynarodowe kontakty kulturalne oraz wspomóc rozwój turystyki w pobliżu Kanału Augustowskiego.

W niedzielę, 5 sierpnia, od godz. 11:00 na Rynku Zygmunta Augusta zaprezentują się polskie i białoruskie zespoły ludowe, które zaczarują nas folkowym graniem, śpiewaniem i tańcem.

Dodatkową zachętą niech będzie fakt, że w tym samym czasie na Rynku Zygmunta Augusta odbywać się będą Augustynki – Kiermasz Rękodzieła.

Zapraszamy. Na oba wydarzenia wstęp wolny.

Wydarzenie dofinansowane ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego.

APK

 

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe