Sukcesy pomimo trudności 

  • 27.07.2018, 17:47 (aktualizacja 27.07.2018 17:53)
  • Bartosz Lipiński
Sukcesy pomimo trudności
Na czerwcowej sesji rady miejskiej dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji przedstawił sprawozdanie za działalność w 2017 roku. Andrzej Zarzecki chwalił się osiągnięciami kierowanej przez niego jednostki, ale mówił również o bolączkach. Nie po raz pierwszy w ostatnim czasie zwrócił uwagę na konieczność przeprowadzenia remontu na pływalni, ponadto wstawił się też za swymi pracownikami w kontekście zbyt niskich wynagrodzeń.

Bartosz Lipiński

Osiągnięcia Centrum Sportu i Rekreacji

Większości augustowian Centrum Sportu i Rekreacji kojarzy się przede wszystkim z basenem przy Sucharskiego. Tymczasem ta jednostka ma też w swoich kompetencjach szereg innych zadań logistycznych jak obsługa lodowiska, organizacja półmaratonu czy zapewnienie obsady ratowniczej przy augustowskich plażach. Od wielu lat jednostką zarządza Andrzej Zarzecki. Duże doświadczenie dyrektora przekłada się również na wysoką jakość świadczonych usług.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ania
Ania 13.08.2018, 11:48
Sukcesy?! To proszę mi wyjaśnić dlaczego basen w dniu 13.08 w godzinach 6-14 jest nieczynny? Kto zarządza ta placówka? Wczoraj będąc na basenie na własne oczy widziałam chodzącego po basenie karalucha, to jest haniebne żeby tak wyglądał basen publiczny zarządzany przez miasto! Wstyd! I jak zwykle nikt za to nie odpowie!!
August
August 4.08.2018, 11:35
Stan basenu i innych obiektów to wina burmistrza i rządzących radnych,, Naszego Miasta,, brak dofinansowania na remonty i zakupy. W całej Polsce baseny miejskie muszą być datowane bo służą głównie mieszkańcom bez dotacji będzie ubogi tylko trzeba to rozumieć, rozumieć funkcjonowanie samorządu niestety obecne władze nie mają pojęcia.
Gienek
Gienek 4.08.2018, 07:40
Całe szefostwo basenu nadaje się do eksmisji, zaczynając od dyrektora , kończąc na 'menedzerach' , którzy robią tam za statystów. Ten człowiek nie nadaje się do roli dyrektora, wystraszony, bojący się cokolwiek powiedzieć czy też wymyślić. Oby go nigdzie nie wzywano i oby ktoś czegoś od niego nie chciał. Przykład to jak wygląda molo radiowej trójki, w jakim stanie jest siłownia na basenie i sauna ... Nie mówiąc już o ofercie, która jest bardzo uboga. Z małymi dziećmi na basen też wybrać się nie można, pokój matki z dzieckiem to jedna wielka porażka, po ostatniej wizycie zostawiłam powódź , woda nie spływała.. ale z tego co zauważyłam wszyscy mają to gdzieś , wystarczy posłuchać opinii pracowników na temat swojego pracodawcy, to mówi o nim wszystko. Ręką rękę myje.
Zamknięte koło
Zamknięte koło 4.08.2018, 09:43
Taka rzeczywistość - wykażesz się aktywnością, wprowadzisz zmiany to się zaraz komuś narazisz. Pochylona główka, uniżoność w postawie, zgoda, a wręcz popieranie każdego pomysłu lepszego lub gorszego władzy zwierzchniej to jest recepta na utrzymanie pracy więc jak ma być rozwój? Niedużo osób ma odwagę iść "w zaparte" dla dobra ogółu własnym kosztem przedstawiając swoje pomysły, strach przed utratą źródła utrzymania jest silniejszy i nie ma co do ludzi mieć o to pretensji.
Maciuś
Maciuś 4.08.2018, 08:54
Dokładnie, dodałabym jeszcze brak jakichkolwiek atrakcji dla dzieci na basenie, basen jest na tyle biedny , że nie stać na zakup koszy czy piłek dla dzieci do wody ? Od paru lat jeżdżę po basenach w okolicy , są pełne ludzi a tym bardziej ludzi z dziećmi, u nas dziecko może zjechać ze zjeżdżalni i to jedyna atrakcja, z tego co wiem korty też należą do Centrum a są w opłakanym stanie. Albo poprostu komuś się nie chce, lepiej kupić kajaki basenowe , które rdzewieją na hali basenowej, kto jest za to odpowiedzialny ? I jeszcze ta starsza Pani na kasie, która na każdym napotkanym kroku stwarza problemy, jak nie z wejściem to z otwartymi drzwiami do siłowni, w której w okresie letnim można się udusić, brak jakiekolwiek wentylacji....
wic
wic 1.08.2018, 14:51
No tak, burmistrz i dyrektor csir ręka w rękę mówili, że wszystko w porządku
A milkas pokazał zdjęcia. I co? Łyso im teraz pewnie. Miało być cacy, a tymczasem kaloryfery, opony i inne wynalazki wyłowiono z dnia.
To dopiero skandal
Niech radni patrzą na ręcę rządzącym, bo co chwila jakieś hece
RODOOS
RODOOS 1.08.2018, 21:03
A p. Mollas miał zgodę na upubicznianie zdjęć tego nurka?
Słucham i oglądam
Słucham i oglądam 31.07.2018, 23:30
W mojej opinii sesja prowadzona była dużo lepiej niż poprzednia. Radni raczej starali się trzymać emocje na wodzy. Nie obyło się jednak bez wpadek np Kleczkowska stwierdziła że starosta sosuje szantaż , a przewodniczący usiłował sparafrazować "kreatywnie" wypowiedź burmistrza co do intencji starosty co do przekazania lub nie przekazania i formacji o już podpisaniu umowy na budowę drogi , w której finansowaniu partycypoeać miało miasto.Burmistrz nie dał się wmanewrować a przewodniczący natychmiast się wycofał. Ale i tak było to perfidne zagranie przewodniczącego. :(
MM
MM 31.07.2018, 13:19
Na sesji dzisiaj też będzie ? Miło popatrzeć na przystojnego człowieka do rzeczy mówiącego. Bo ci z prezydialnego zarządzający mikrofonem przyprawiają o skręt jelit i ...
Mirka
Mirka 31.07.2018, 23:19
Radny Miklas pojechał koncrrtowo po dyrektorze CS iR!!! Słusznie. Bo tak się nie robi. Pamiętam pana zapewnienia co do przygotowania kąpieliska Bielnik. Akcja radnego obnażyła pana niedbalstwo czy lenistwo oraz lekcewarzenie swoich zadań oraz mieszkańców. Tak to oceniam . Trzeba przyznać że Miklas się przygotował Pan przewodniczący niepotrzebnie jednak zrobił "wycieczkę" w tej sprawie do burmistrza. Burmistrz polega w tej sprawie na zapewnieniu swego pdwładnego fachowca odpowiedzialnego za ten obiekt. To oczywiste. Został jednak wprowadzony w błąd przez szefa CSiR.
fan tomka
fan tomka 1.08.2018, 14:52
Czyżby trolle burmistrza już próbowały go uratować od tego skandalu? Wypowiedzi burmistrza są nagrane i pewnie je miklas pokaże na następnej sesji. Będzie widać kto kłamał i to jak perfidnie
BiPi
BiPi 1.08.2018, 15:08
Ha ha Miklas mógłby być komendantem straży miejskiej on by diopilnował tego dziadostwa. Ale i bez niego każdy może sobie sesje oglądać do woli nie strasz nie strasz bo się ......szszsz ...
DK
DK 1.08.2018, 16:44
Może tak być ..bo doszło do manipulacji i pomówień...

Pozostałe