Spotkanie muzyki z poezją

  • 30.07.2018, 09:25 (aktualizacja 30.07.2018 09:49)
  • Beata Perzanowska
Spotkanie muzyki z poezją
W augustowskiej szkole muzycznej miało miejsce wyjątkowe kulturalne wydarzenie. Na scenie wystąpili uczniowie tej szkoły, a swoje wiersze przeczytały poetki związane z Augustowem. Koncert nosił tytuł „Wakacyjne spotkanie muzyki z poezją”.

Beata Perzanowska

 

Koncert odbywał się w czwartek, 19 lipca, w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia imienia Emila Młynarskiego w Augustowie. Wyjątkową oprawę muzyczną zapewnili absolwenci szkoły. Marcin Pękala grał na fortepianie Fryderyka Chopina, a Zuzanna Bonarska wykonała utwory Federico Moreno-Torroby i Alexandra Tansmana na gitarę. Koncert przeplatany czytaniem wierszy przez ich autorki. Swoją poezję przedstawiły panie: Józefa Drozdowska, Janina Osewska i Krystyna Gudel. Koordynatorem koncertu były Bożenna Szumska-Niewiadomska i Lidia Alicja Karpińska.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe