Maszerowali Szlakiem Papieskim

  • 15.07.2018, 09:28
  • Jolanta Wojczulis
Maszerowali Szlakiem Papieskim
Miłośnicy nordic walking mogli oddać się swojej pasji. W piątek, 6 lipca, po raz drugi można było odbyć krótką wyprawę Szlakiem Papieskim. Pogoda dopisała, frekwencja również.

Jolanta Wojczulis

Uczestnicy II Marszu Szlakiem Papieskim spotkali się w porcie Żeglugi Augustowskiej skąd wypłynęli w rejs po augustowskich jeziorach do Sanktuarium w Studziennicznej. Stamtąd wyruszyli marszem z kijkami trasą Studzieniczna - Wojciech - Lipowiec - Bulwary nad jez. Necko i rz. Netta - Port Żeglugi.

-Długość trasy wynosiła ok. 13 kilometrów –informuje Łukasz Bućko z Centrum Sportu i Rekreacji, organizatora marszu. - Dla osób posiadających mniejsze możliwości proponowaliśmy krótszą trasę ok. sześciokilometrową, a następnie powrót darmową komunikacją miejską z ul. Turystycznej do centrum.

W marszu udział wzięło kilkudziesięciu uczestników, w tym nasi krzepcy seniorzy oraz Litwini z Alytus Nordic Walking Club.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe