Konferencja prasowa burmistrza Walulika (video)

  • 9.07.2018, 15:00 (aktualizacja 10.07.2018 01:01)
  • Bartosz Lipiński
Konferencja prasowa burmistrza Walulika (video)
W poniedziałek, 9 lipca w Urzędzie Miejskim odbyła się konferencja prasowa z udziałem m.in. burmistrza Augustowa Wojciecha Walulika, posła Jarosława Zielińskiego, prezesa Specjalnej Suwalskiej Strefy Ekonomicznej Leszka Deca oraz przedsiębiorcy z branży meblarskiej Roberta Metelickiego. Podczas spotkania zostało wręczone pierwsze pozwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w Strefie Aktywności Gospodarczej w Augustowie.

Bartosz Lipiński

Relacja video:

Relacja audio:

 

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (33)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zet
Zet 17.07.2018, 11:53
Szumnie otwarta wstęgi przemówienia konferencje... A dzisiaj radio podaję że strefa nie ma prądu.... Ot fachowcy burmistrz i radni Naszego Miasta.. Pożal się Boże fachowcy od zarządzania... Pogonic w wyborach to towarzystw.
Ojej
Ojej 15.07.2018, 14:38
Według mnie - początek konferencji - sukces pełną gębą, a potem tak jakoś realnie się zrobiło... To tak miało być?
obserwator
obserwator 13.07.2018, 09:20
Drużyna Walulika: Krzywiński, Chmielnicki, Urban, Płoński
Wszyscy wielce zasłużeni dla strefy
Ta propaganda przeszła już w cyrk
Na szczęście ludzie mają rozum
Historia
Historia 14.07.2018, 06:26
Chmielnicki? A może też i Sobieski, Matejko, Mieszko I, Alesander Macedoński?
Dhjvctu
Dhjvctu 11.07.2018, 07:37
A gdzie filipek? Gdzie mirek ? Co ma wspolnego ze strfa p. Ania ? W takim układzie gdzie jest podział dareczek?
Mam wrażenie że cofnelismy sie w czasie i uroczystoci przypominaja te z PRL-u.
W osciennej gminie na imprezie strażakow specjalnie był podlewany trawnik przez 3 tygodnie żeby trawka była zielona bo przyjeźdza p wiceminister....to parasolke nad nim nosza ....to obsypuja konfetti......
Mietek
Mietek 11.07.2018, 16:06
Mirek przecież w Sejnach strefę buduje i tam będzie pewnie otwierał..tam teraz pracuje
Kristel
Kristel 13.07.2018, 10:31
Nieaktualne Kaziku, już z Sejn "wyszedł" w wielkiej sławie i znowu. PUP pracuje ;)
Ups
Ups 10.07.2018, 09:45
.......... i kamieni kupa
....i kamieni kupa...
....i kamieni kupa... 13.07.2018, 12:10
..została po Mirku w Sejnach ..i nie tylko
Współczucie
Współczucie 14.07.2018, 13:05
Haha ale zazdro.... ale zazdro. Przecież to oczywiste ze w sejnach miał pracować tylko na chwile bo kończył sie mu urlop w UP -
To wynika z przepisów prawa - ale trzeba szczekać z zazdrości, współczuje
internet jest wieczny
internet jest wieczny 14.07.2018, 21:30
Dobree cha cha współczucie.. wszyscy pamiętamy artykuł w tej gazecie na ten temat.... :"Były wiceburmistrz Augustowa pod obstrzałem sejneńskich radnych. Samorządowcy z Sejn twierdzą, że zatrudniony jako pełnomocnik ds. strefy ekonomicznej Mirosław Karolczuk nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Sprawę dokładnie bada w artykule „Burmistrz broni Karolczuka” nasza dziennikarka Beata Perzanowska."
firma
firma 10.07.2018, 09:10
popaganda PiS idzie pełną parą zamiast piać z zachwytu przeczytajcie sobie a szczególnie dziennikarze ustawę z dnia 10 maja 2018 roku o wspieraniu inwestycji ....z tej ustawy wynika ze preferencje podatkowe bedą w całeje Polsce bo strefy ekonomiczne na dotychczasowych warunkach będą istniec do 2026 roku a dla równego traktowania przedsiębiorcow sejjm przyjął tą ustawę o wspieraniu inwestycji.....
Strefa
Strefa 9.07.2018, 21:17
Metelicki ma brodę. Bo taki deal to brodą. A towarzystwo doborowe. Jest sukces. Dla PiS
Kolo
Kolo 11.07.2018, 14:02
Ale gdyby nie wsparcie ministra to trzeba byłoby jeszcze czekać na wpis do strefy ekonomicznej. Trzeba uczciwie to przyznać.
markos
markos 11.07.2018, 16:30
Nie .."ministra" tylko Pana Ministra , Pana Podsekretarza Stanu ..trochę szacunku dla najważniejszego w regionie ..nie po to konfetti leciało na Pana Ministra Szanowną Głowę ..nie po to Hawajki przyjechały do białego aby Jego spracowane lico rozjaśniało uśmiechem. Trochę szacunku sie nalezy ...
????
???? 10.07.2018, 08:30
Sukces PIS? To kto ze zdjęcia będzie burmistrzem? Płoński czy p. Urban?
Ag
Ag 9.07.2018, 18:47
A miało być tysiąc miejsc pracy..... Przy takich inwestorami to 8 działek po 4 miejsc pracy no to wyjdzie ze 34..... Te cztery to akurat dla tych otwierających jak przegraja wybory...
Yoko
Yoko 10.07.2018, 07:54
Czyli dla Walulika zabraknie.....
sing sing..
sing sing.. 10.07.2018, 12:23
Zawsze może reklamowć garnitury dla 50+
Olga z Lublina
Olga z Lublina 13.07.2018, 10:40
Ano może, może... Wygląd ma jak żaden z jego konkurentów. ...i pewnie zarobiłby duużo więcej niż tu obecnie :) :) pozostali gracze nie mogą liczyć na taką alternatywę . patrzę na to z pewnego dystansu i śmiać mi się chce z widocznej bezsilnej złości u tzw "opozycji"hehe
Bona
Bona 14.07.2018, 06:53
Pan Burmisrz zrobiłby jeszcze więcej gdyby mu Szanowni Państwo Radni nie utrudniali. Po pierwsze zabrali pieniądze na promocję miasta. Po drugie każda zmiana w budżecie musi odbywać się uchwałą na sesji (pomysł tego mistrza z dołu). Ciągła presja że zbyt wolno odbywają sie procesy inwestycyjne (pośpiech w branży budowlanej to nieporozumienie, budowa ma swoj czas, technologiczne uwarunkowania i to jest naturalne. Drogi mają służyć wiele lat a nie na pokaz jedną kadencję).
Stop propagandzie
Stop propagandzie 14.07.2018, 13:09
Ale zanim rada podejmie uchwale to musi byc wniosek burmistrza, dotychczas na sesji projekty były bez uzasadnienia albo nikt nie potrafił odpowiedzieć na najprostsze pytanie... bo w urzędzie chaos i każdy zajmuje sie tylko knuciem zamiast pracą. Proszę uczyć sie od Starosty, człowiek trudny ale nie miesza urzędników w politykę, każdego szanuje. Nie oszukuj ludzi, jak radni pytają o to co sie dzieje to burmistrz podkreśla ze on za wszystko odpowiada jednoosobowo, a ktoś próbuje wyrwać mu kierownice, gdy popełnia błędy i nic nie idzie to mówisz ze radni? Uruchom szare komórki i nie siej propagandy
????
???? 14.07.2018, 16:45
Szanowny Stop propagandzie uprzejmie proszę o transparentne wyjaśnienie w jaki sposób udało się Radzie podjąć uchwałę o zabraniu pieniędzy na promocję bez wniosku Burmistrza?
Juz pędzę
Juz pędzę 15.07.2018, 17:02
Przecież wtedy na sesji burmistrz złożył wniosek o zmianę w budżecie
MORO
MORO 16.07.2018, 11:12
Nie o taką. Nie o zmniejszenie na promocję. Utrwalone są zapisy sesji, na których urzędniczka tłumaczy radzie że zmniejszanie pieniędzy na promocję nie jest w interesie miasta. Myślisz że mieszanie manipulowanie informacji zmieni fakty albo ich ocenę?? Czy powtarzanie nieprawdy sprawi że stanie się prawdą?
????
???? 14.07.2018, 16:22
Szanowny Stop propagandzie, super wyjaśnienie! Fantastyczne! Myślę, że to jest ten moment aby transparentnie wyjaśnić branży turystycznej dlaczego nie ma w budżecie pieniędzy na promocję? Z góry dziękuję za przejrzystość i transparentność.
Tirowiec
Tirowiec 15.07.2018, 17:01
Ale to miały byc pieniądze na promocje branży turystycznej? Halo! A gdzie pieniądze na promocje mojej firmy transportowej? Płace ogromne podatki transportowe ! A burmistrz nawet nie wywalczył przebiegu trasy przez Augustow zeby nam (a jest nas wielu) ułatwić prace!
Kolo
Kolo 16.07.2018, 11:00
To mało wam że podatki rada obniżyła firmom transportowym? Piasano o tym w już. Wtedy internauci rozpętali burzę że nm obniża podatki pod radnych korzy działają w transporcie. Idea była dobra obiżyć pidatki firmom transportowym żeby rejestrowały się u nas i następowałoby w sumie zwiększenie wpływu podatków do miasta. Nie wiem czy efekt osiągnięto. Ale takie idee aby zafunkcjonowały też trzeba promować. Pan radny Zawadzki jest prezesem stowarzyszenia "transportowców" może wie czy ta idea sie podoba i czy są chętni
Zniesmaczona
Zniesmaczona 13.07.2018, 16:22
Nie to ładne co ładne, a co się komu podoba. Ponoć Marcin Kleczkowski już się zdeklarował jako kandydat na Burmistrza -dla mnie jest 100 razy przystojniejszy -szczupły, wysoki, ma ładny szczery uśmiech, jest autentyczny i co do poglądów stabilny, bo trzeba pamiętać, że to jak mężczyzna jest postrzegany to nie tylko wygląd zewnętrzny, ale też jego osobowość. Ponadto jeszcze się prawdopodobnie wszyscy chętni kandydaci nie zdeklarowali więc takie zakładanie, że najładniejszy jest na wyrost.
taka gmina
taka gmina 13.07.2018, 20:41
Na instaram, między celebryty, nie marnować się tu w zaścianku p Marcinie, tu nikt nikogo i niczego nie docenia.....
Wilkowyje nie pomyje cha cha
Wilkowyje nie pomyje cha cha 13.07.2018, 17:43
Kabaret, prawdziwy kabaret ...
zmywak
zmywak 9.07.2018, 18:10
jakby w Augustowie była praca to nigdy bym nie wyjechał za granicę Daj Boże żeby było gdzie pracować to wrócę choćby dziś
Sukces
Sukces 9.07.2018, 18:03
O super ! Aż cztery osoby znajdą pracę!

Pozostałe