Ślepsk rodzinnie nad Neckiem  

  • 6.07.2018, 09:23 (aktualizacja 06.07.2018 11:16)
  • Jolanta Wojczulis
Ślepsk rodzinnie nad Neckiem
Właściciele augustowskiej Stoczni Jachtowej J.W. Ślepsk dbają o zadowolenie i komfort osób, które zatrudniają. Z myślą właśnie o nich w niedzielę, 1 lipca, już po raz kolejny zorganizowali rodzinny piknik przy Molo Radiowej Trójki nad jeziorem Necko. -Chcieliśmy w ten sposób pokazać naszym pracownikom, że nam na nich zależy, że to oni są solą i chlebem naszej firmy i przede wszystkim podziękować im za kolejny rok wytężonej pracy –zaznaczył Michał Wiszniewski, doradca ds. rozwoju J.W. Ślepsk i syn właściciela firmy.

 

 

Jolanta Wojczulis

Pikniki rodzinne są doskonałą formą budowania pozytywnej atmosfery w pracy, integracji pracowników oraz znakomitą okazją do podziękowań za ogrom ich pracy. Nic więc dziwnego, że właściciele rodzinnej firmy jaką jest Stocznia Jachtowa J.W. Ślepsk, w ten właśnie sposób chcieli podziękować swojej załodze oraz kontrahentom. Zorganizowali piknik podczas którego, wszyscy pracownicy firmy wraz ze swoimi rodzinami mogli odprężyć się, zacieśnić swoje relacje i miło spędzić czas.

-Pierwszy piknik zorganizowaliśmy trzy lata temu, był on wówczas dedykowany pracownikom, produkującym tylko jedną markę łodzi w naszej firmie. Przedsięwzięcie to spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem, dlatego w kolejnym roku postanowiliśmy je kontynuować, jednak tym razem chcieliśmy podziękować już wszystkim naszym pracownikom i kontrahentom. Jest to zatem druga już edycja na większą skalę naszego pikniku –mówi M. Wiszniewski. –W tamtym roku bawiło się z nami ok. 2800 osób w tym roku liczyliśmy na więcej, jednak pogody nie da się zamówić, kapryśna aura spowodowała, że niektórzy pozostali w domach. I ja jak najbardziej to rozumiem. Nasz piknik ma być przyjemnością, a nie koniecznością.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe