Rozbawiona słoneczna szósteczka

  • 4.07.2018, 15:08 (aktualizacja 04.07.2018 15:15)
  • Jolanta Wojczulis
Rozbawiona słoneczna szósteczka
Społeczność Przedszkola nr 6 im. "Słoneczna Szósteczka" w Augustowie bawiła się podczas festynu rodzinnego pod hasłem "W zdrowym ciele zdrowy duch". Przedszkolaki mogły puścić wodze swojej fantazji i wybawić się w promieniach słońca.

 

Jolanta Wojczulis

Rodzinny festyn zorganizowany został w środę, 20 czerwca, w plenerze na przedszkolnym placu. W wydarzeniu uczestniczyły zarówno dzieci jak i rodzice „słonecznej szósteczki”. Na powitanie przedszkolaki zaprezentowały przygotowany przez panie nauczycielki z przedszkola program artystyczny. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, wykonywały układy taneczne oraz inscenizację teatralną. Każda grupa z przedszkola przygotowała swój występ, który obejrzeli zebrani goście, wśród których był Wojciech Walulik, burmistrz Augustowa oraz Dariusz Szkiłądź kierownik wydziału edukacji i sportu.

W tym wyjątkowym dniu nie zabrakło także innych atrakcji, gdyż na placu przedszkolnym dzieci bawiły się na tzw. "dmuchańcach". Animatorzy organizowali czas poprzez pokazy cyrkowe, eksperymenty z ciekłym azotem, malowanie twarzy, zabawy integracyjne dzieci i rodziców, strzelanie z łuku, zabawy konstrukcyjne, przechodzenie po linie, pokaz baniek mydlanych itp. Nie zabrakło także atrakcji w postaci zabaw ze szczudlarzem oraz postaciami z bajek Smefrem oraz Tygrysem.

-To był dzień pełen wrażeń i wspaniałych zabaw dzieci z rodzicami. Festyn był zorganizowany dzięki środkom finansowym pozyskanym w ramach oferty zadania publicznego –dodaje Danuta Jańczak, dyrektor Przedszkolu nr 6 im. "Słoneczna Szósteczka" w Augustowie.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe