Cenny medal trafił do Augustowa

  • 20.06.2018, 13:48 (aktualizacja 20.06.2018 13:55)
  • Jolanta Wojczulis
Cenny medal trafił do Augustowa
Waldemar Dzierżyński, kapitan augustowskich golfistów rewelacyjnie poradził sobie podczas tegorocznych mistrzostw Polski. Z turnieju wrócił z cennym brązowym medalem i tytułem II Wicemistrza Polski Mid Amatorów.

 

Jolanta Wojczulis

Tegoroczne mistrzostwa Polski, turniej o nazwie Citi Handlowy XVI Mistrzostwa Polski Amatorów zostały rozegrane w dniach 1-3 czerwca na polu golfowym Mazury Golf &Cuntry Club koło Olsztyna.

-Pośród 48 graczy z całej Polski, zakwalifikowanych do tego turnieju, znalazł się również przedstawiciel Augustowskiego Klubu Golfa, nasz kapitan sportowy Waldek Dzierżyński –mówi z dumą Robert Hanisz, prezes Augustowskiego Klubu Golfa. -Waldek w piątek i w sobotę rozegrał dwie bardzo dobre rundy (81 i 82 brutto), co pozwoliło mu na zakwalifikowanie się do niedzielnej rundy finałowej do grona dwudziestu najlepszych golfistów w Polsce. Utrzymanie równej formy w niedzielnej rundzie pozwoliło naszemu kapitanowi wywalczyć trzecie miejsce i tym samym zdobyć tytuł II Wicemistrza Polski Mid Amatorów w klasyfikacji strokeplay netto z wynikiem220 (+4) po rundach 71, 72 i 77 uderzeń.

Waldemar Dzierżyński komentując swoje osiągnięcie, nie ukrywał, że nie byłoby ono możliwe bez pewnych osób.

-Sukces w dużej mierze zawdzięczam państwu Mariannie i Józefowi Wiszniewskim, właścicielom pola JW ŚLEPSK w Grabowie koło Augustowa, którzy nie szczędzą wysiłków w perfekcyjne przygotowanie pola a zwłaszcza greenów i stworzenie idealnych warunków treningowych, co w efekcie przełożyło się na ten sukces –podkreślił Waldemar Dzierżyński.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe