Motocykle przejadą przez miasto

  • 9.06.2018, 15:28 (aktualizacja 09.06.2018 15:35)
  • Beata Perzanowska
Motocykle przejadą przez miasto Fot. Archiwum PP
W sobotę, 9 czerwca, augustowskie centrum opanują motocykliści. W Augustowie odbywa się bowiem X zlot motocyklowy pod nazwą Augustowskie Motonoce. W ramach imprezy odbędzie się coroczna parada motocykli, która będzie wiodła przez niemal całe miasto. Będzie więc co podziwiać.

Beata Perzanowska

 

 

Zlot rozpoczął się w piątek, 8 czerwca. Na miasteczku zlotowym, które znajduje się przy Hetmanie, odbywały się koncerty, a chętni mogli uczestniczyć w rejsie statkiem. Sobotnie popołudnie także będzie obfitowało w motocyklowe wydarzenia. Gwoździem programu motonocy jest co roku parada motocykli. Odbędzie się ona w sobotę, 9 czerwca, o godz. 19.00. Jak co roku przez miasto przejedzie mnóstwo maszyn, nie zabraknie też dobrej muzyki. Wieczorem na miasteczku zlotowym czeka muzyczna uczta.

 

17.00 - parada motocykli i platformy muzycznej z zespołem i tancerkami ulicami miasta Augustowa na Rynek Zygmunta Augusta, powitanie przez burmistrza, koncert, pokaz freestyle motocyklowego oraz show taneczne,

19.00 - koncert zespołu Jabeerwocky

20.20 - show taneczne,

20.30 - koncert zespołu AC/DC Show Ukraina,

21.50 - wybory miss zlotu,

22.50 - koncert zespołu Kraków Street Band,

00.20 - pokaz laserowy.

10 czerwca - niedziela:

11.40 - wyjazd do Studzienicznej,

12.30 - Msza Święta motocyklowa w Studzienicznej.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Merry'N
Merry'N 10.06.2018, 10:24
Impreza badzo dobrze zorganizowana, wszystko zapięte na ostatni guzik. Organizatory zapewnili ochronę (sprawowaną przez minn. uczestników zlotu), która znakomicie zapewniła porządek i bezpieczeństwo. Odwiedziła nas rekordowa ilosć motocyklistów w tym roku, Zarejestrowało się na imprezie ponad 1200 motocykli. Zawdzięczamy to dobrej marce imprezy budowanej latami przez organizatora Darka Zyzało oraz stałej sumpatii mieszkańców i władz miasta.
Augustów staje się naprawdę znanym i lubianym miastem.
Śpioch
Śpioch 9.06.2018, 18:38
Koncert było słychać w całym mieście. Nawet ci co nie chcieli musieli słuchać zamiast wyspać się po całym tygodniu pracy. Jednym wolno zakłócać ciszę nocną innm nie.
Mat
Mat 10.06.2018, 10:53
Słychać wszystkie koncerty, nie tylko ten :)
Nietuzinkowi jeźdźcy na wspaniałych maszynach. trzeba mieć w sobie romantyzm aby marzyc i charyzmę żeby realizować marzenia. Przekonaliśmy się że to otwarci życzliwi ludzie , można było dotknąć każdego motocykla. Pozwalali nawet usiąść.
Kuga
Kuga 10.06.2018, 09:56
Augustowkie Motonoce, nadbrzegami drzemiące. Noce parne, gorące. Osłonięte przez mgłę. Augustowskie Motonoce zatopione w jeziorach. Niepoznane do wczoraj ..

Pozostałe