Na Śródmieściu śmierdzi  

  • 11.06.2018, 09:54 (aktualizacja 11.06.2018 09:57)
  • Beata Perzanowska
Na Śródmieściu śmierdzi
Przez nasze miasto przechodzi potworna fala upałów. Gorąco powoduje, że z ustawionych przez „Necko” koszy na bioodpady wydobywa się potworny smród. Mieszkańcy niektórych bloków na Śródmieściu w Augustowie bardzo narzekają, bo pojemniki na zielone odpady są duże, więc odbiór gnijących obierków po ziemniakach czy innej zieleninie odbywa się rzadko. Sprawa trafiła do prezesa spółdzielni mieszkaniowej i szefa miejskiej spółki wywożącej odpady. Śmierdzący problem śmieci ma być rozwiązany.

Beata Perzanowska

Do redakcji naszego tygodnika zadzwoniła jedna z mieszkanek bloków na Śródmieściu.

-Naprzeciwko mojego bloku ustawione są kosze na śmieci. Jakiś czas temu pojawiły się kosze na bioodpady -wyjaśnia nasza stała Czytelniczka (imię i nazwisko znane redakcji). -Pojemniki na bioodpady są duże, a tych śmieci jest bardzo mało więc są rzadko przez firmę miejską wyrzucane. To powoduje, że przy takim upale w odpadach zielonych zachodzą procesy gnilne i zapach naprawdę jest potworny. Może przy innych blokach jest to mniej odczuwalne, bo kontenery są ustawione w pewnej odległości od bloków. U nas nie można okna otworzyć.

Podobne zgłoszenia otrzymał sam prezes spółdzielni mieszkaniowej.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe