X Augustowskie Motonoce

  • 7.06.2018, 12:09
  • Beata Perzanowska
X Augustowskie Motonoce
W tym tygodniu już po raz kolejny motocykliści zawitają do Augustowa. W dniach 8 – 10 czerwca odbędą się X Augustowskie Motonoce. Podczas imprezy odbędzie się parada motocyklistów, występy zespołów, wystawa jachtów turystycznych oraz liczne koncerty zespołów z Polski, jaki z zagranicy w miasteczku zlotowym.

W piątek, 8 czerwca zagra zespół Bright Ophidia, AGE, ZZ Top Czech Revival Band. Drugiego dnia imprezy o godz. 14.00 na Rynku Zygmunta Augusta będzie można obejrzeć wystawę jachtów turystycznych. Zaplanowano również występy zespołów oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Natomiast o godz. 17.00 ulicami Augustowa przejedzie parada motocykli oraz platforma muzyczna z zespołem
i tancerkami. Na Rynku Zygmunta Augusta zebranych przywita Burmistrz Miasta. Wieczorem
w miasteczku zlotowym zagra zespół Jabberwocky, AC/DC show Ukraina i Kraków Street Band,
a na zakończenie zaplanowano pokaz laserowy. W niedzielę, 10 czerwca o godz. 12.30 odbędzie się Msza Święta motocyklowa w Studzienicznej.

Augustowskie Motonoce na stałe wpisały się do kalendarza letnich imprez w naszym mieście.
To doroczne święto motocyklistów odbywające się w Augustowie uważane jest przez miłośników pojazdów jednośladowych za jeden z najlepszych zlotów motocyklowych w Polsce.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe