Święto ludzi kultury  

  • 7.06.2018, 09:02 (aktualizacja 07.06.2018 09:32)
  • Beata Perzanowska
Święto ludzi kultury
Kultura rozwija, wzbogaca i sprawia, że życie staje się piękniejsze i pełniejsze. Bez niej nie byłoby wielu rewolucji i nie odczuwalibyśmy wspaniałych emocji. Ludzie kultury są bardzo ważni w każdym środowisku. I właśnie w piątek, 25 maja, Centrum Kultury i Biblioteki w Żarnowie uhonorowało wszystkich tych, którzy tworzą kulturalną ostoję w gminie Augustów.

Beata Perzanowska

Wielkie podziękowania ludziom tworzącym kulturę w gminie złożono podczas tegorocznego Dnia Animatora i Pracownika Kultury, który odbywał się w żarnowskim centrum. „Ludzie kultury stoją na straży najbardziej autentycznego dziedzictwa ludzkości i tworzą przyszłość narodów. W ich rękach znajduje się cywilizacja”. Te słowa Jana Pawła II w pełni oddają pracę jaką wykonują twórcy ludowi, instruktorzy, muzycy i wokaliści. Z powodzeniem można je odnieść do gminy Augustów, gdzie każde kulturalne wydarzenie skupia mieszkańców w różnym wieku. Święto ludzi kultury jest więc okazją do wyróżnienia wszystkich, zarówno ekipy żarnowskiego centrum, jak i samych twórców i współpracowników.

Beata Perzanowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe