Popłynęli po medale  

  • 4.06.2018, 09:51 (aktualizacja 04.06.2018 10:18)
Popłynęli po medale
Augustowska pływalnia w piątek, 25 maja, przeżyła prawdziwe oblężenie. W tym dniu odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 10 - 11 lat. Na zmagania przyjechali pływacy z Olsztyna, Giżycka, Sokółki, Białegostoku, Łomży i Ełku.

 

Jolanta Wojczulis

-Drużynowy Wielobój w Pływaniu Dzieci (10-11 Lat) Makroregionu Północno-wschodniego jest ogólnopolską imprezą, która jest przeglądem efektów szkolenia najmłodszych zawodników –informują organizatorzy. -Rywalizacja ma charakter korespondencyjny, przebiega w całym kraju, a wyniki czasowe przeliczane na punkty są podstawą do klasyfikacji generalnej. W Augustowie wystąpili pływacy sekcji warmińsko-mazurskich.

Na zawodach rywalizowali między innymi przedstawiciele Kormorana Olsztyn, MKS Roś Pisz, Medyka i KS Frog Giżycko, MOS Ełk, UKS Omega Sokółka, MUKS Olimpijczyk Suwałk oraz SP "Na Fali" MOSiR Michałow. Nasze miasto reprezentowali zawodnicy z UKS "Pływacy" Augustów oraz z Augustowskiego Towarzystwa Pływackiego. Zawodnicy z Augustowskiego Towarzystwa Pływackiego wywalczyli w sumie siedem medali w tym jeden złoty, dwa srebrne i cztery brązowe, a UKS "Pływacy" Augustów zdobyli trzy medale (jeden złoty, jeden srebrny i jeden brązowy). Ogółem w zawodach startowało ponad 200 pływaków z 14 klubów.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe