Powiat lepszy niż Zakopane

  • 30.05.2018, 10:01 (aktualizacja 30.05.2018 10:10)
  • Bartosz Lipiński
Powiat lepszy niż Zakopane
Kilka tygodni temu radny powiatu augustowskiego Dariusz Szkiłądź zarzucił staroście, że ten zaniedbuje rozwój turystyki w powiecie. Jako przykład wymienił brak właściwej infrastruktury na szlaku Kanału Augustowskiego. Jarosław Szlaszyński zorganizował w odpowiedzi dużą konferencję z udziałem włodarzy gmin położonych na szlaku Kanału, a także zaprezentował zakres finansowania turystyki przez inne powiaty związane z tą dziedziną.

Bartosz Lipiński

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od środy, 30 maja. Zapraszamy do lektury!

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Z Gołej Zośki
Z Gołej Zośki 1.06.2018, 07:18
Najlepszym pomysłem pana starosty na promowanie kanału augustowskiego jest strzelnica 500 m od kanału oraz jezior białego i rospuda. Strzelanie w Boże Ciało od dziesiątej do szesnastej chyba z armaty non stop. Wspaniale powiat się zaprezentował dla turystów szukających ciszy i spokoju. Powiat jest zarządcą strzelnicy a właścicielem ternu Nadleśnictwo Szczebra. Pan Szleszyński można powiedzieć Szyszko na miarę Augustowa jeśli chodzi o niszczenie przyrody w Klonownicy.
leśny ludek
leśny ludek 3.06.2018, 07:16
Komuś strasznie ta strzelnice przeszkadza. Podobne komentarze od tej samej osoby pod każdym artykułem, nie tylko na tym portalu...

Pozostałe