Uwaga utrudnienia w ruchu

  • 25.05.2018, 05:07
  • Jolanta Wojczulis
Uwaga utrudnienia w ruchu
Do 8 czerwca nie będzie można przejechać wiaduktem nad obwodnicą Augustowa w Augustowa w ciągu drogi gminnej od ul. Rajgrodzkiej do miejscowości Biernatki. Utrudnienia spowodowane są przebudową nawierzchni drogi.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Białymstoku Rejon w Suwałkach informuje, że od 17 maja planowane jest rozpoczęcie „Przebudowy nawierzchni drogi dojazdowej do obiektu 2,3 WN-1 w ciągu ul. Rajgrodzkiej II, wykonywanego w ramach budowy Obwodnicy Augustowa (km 6+399 DK 8i)”. Zakończenie prac planowane jest do 8 czerwca. Z uwagi na istniejące uwarunkowania terenowe oraz technologię wykonywania robót niezbędne jest więc wyłączenie z ruchu wiaduktu nad Obwodnicą Augustowa w ciągu drogi gminnej od ul. Rajgrodzkiej do miejscowości Biernatki.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe