Suwalczanka pokieruje zespołem

  • 29.08.2016, 08:53 (aktualizacja 29.08.2016 09:57)
  • Jolanta Wojczulis
Suwalczanka pokieruje zespołem
Zakończył się konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych Nr 2. Szefem nowo powstałej placówki została Mariola Brygida Karpińska, mieszkanka Suwałk.

Dyrektora nowego Zespołu Szkół Samorządowych Nr 2 w Augustowie, mieszczącego się przy ulicy Konopnickiej nr 5 (była Szkoła Podstawowa nr 4), wyłoniono podczas drugiego już konkursu. W pierwszym bowiem zgłoszeni kandydaci nie otrzymali odpowiedniej ilości głosów. Jak się okazało dziesięcioosobowa komisja, nie doszła wówczas do porozumienia, ponieważ żaden z kandydatów nie otrzymał bezwzględnej większości głosów. Rozpisano więc kolejny konkurs.

- Do konkursu zgłosiły się dwie osoby. Jedna z nich nie spełniała wszystkich określonych wymogów  wynikających z przepisów, druga osoba jak najbardziej – informuje Dariusz Szkiłądź, kierownik Wydziału Miejskiej Edukacji w Augustowie. -  W efekcie przez pięć lat nowym Zespołem Szkół Samorządowych Nr 2 w Augustowie, kierować będzie Mariola Brygida Karpińska, mieszkanka Suwałk

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe