Suwalczanka pokieruje zespołem

  • 29.08.2016, 08:53 (aktualizacja 29.08.2016 09:57)
Suwalczanka pokieruje zespołem
Zakończył się konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Samorządowych Nr 2. Szefem nowo powstałej placówki została Mariola Brygida Karpińska, mieszkanka Suwałk.

Dyrektora nowego Zespołu Szkół Samorządowych Nr 2 w Augustowie, mieszczącego się przy ulicy Konopnickiej nr 5 (była Szkoła Podstawowa nr 4), wyłoniono podczas drugiego już konkursu. W pierwszym bowiem zgłoszeni kandydaci nie otrzymali odpowiedniej ilości głosów. Jak się okazało dziesięcioosobowa komisja, nie doszła wówczas do porozumienia, ponieważ żaden z kandydatów nie otrzymał bezwzględnej większości głosów. Rozpisano więc kolejny konkurs.

- Do konkursu zgłosiły się dwie osoby. Jedna z nich nie spełniała wszystkich określonych wymogów  wynikających z przepisów, druga osoba jak najbardziej – informuje Dariusz Szkiłądź, kierownik Wydziału Miejskiej Edukacji w Augustowie. -  W efekcie przez pięć lat nowym Zespołem Szkół Samorządowych Nr 2 w Augustowie, kierować będzie Mariola Brygida Karpińska, mieszkanka Suwałk

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu dziennikpowiatowy.pl.z siedzibą w Augustowie, ul. Młyńska 34 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe