Adam i Michał z cennymi kruszcami

  • 16.05.2018, 06:22
Adam i Michał z cennymi kruszcami
Adam Kawka i Michał Koszycki wychowankowie Waldemara Matyki z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin rewelacyjnie poradzili sobie podczas V Akademickich Mistrzostw Polski Karate Kyokushin, które odbyły się w Krakowie.

Piąte Akademickie Mistrzostwa Polski Karate Kyokushin, pod honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Jagielońskiego, rozegrano w niedzielę, 12 maja. O najwyższe podium rywalizowało 104 zawodników z 34 uczelni w Polsce. Sędzią głównym zawodów był Wiceprezes PZK Andrzej Drewniak, a sędzią technicznym shihan Robert Kopciowski. Poniżej wyniki i fotorelacja z turnieju. Augustowski Klub Karate Kyokushin reprezentowali: Adam Kawka AWF Warszawa i Michał Koszycki AWF Poznań, którzy udowodnili, że wiele lat trenowania przynosi efekty.

-Adam w kategorii do 70kg zajął pierwsze miejsce i tym samym obronił tytuł z ubiegłego roku, natomiast jego kolega klubowy Michał w kategorii kumite do 80 kg również wywalczył pierwsze miejsce – informuje Waldemar Matyka. - Był to pierwszy start Michała w tej randze zawodów. Duże podziękowania dla Urzędu Miasta w Augustowie za stałe wsparcie finansowe naszych zawodników w tych i poprzednich zawodach.

Przypomnijmy, że w najbliższy weekend czterech podopiecznych Waldemara Matyki pojedzie walczyć o podium w Mistrzostwach Europy, które będą rozgrywane w Warnie w Bułgarii. Augustów reprezentować będą: Adam Kawka, Marcin Strugulewski, który będzie walczył o najwyższe podium w konkurencji Team Kata i indywidualnych Kata oraz dwóch juniorów Błażej Jakub Chodorowski-Wojewnik i Jakub Tomkiewicz.

Życzymy naszym zawodnikom sukcesów.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe