Magistrat coraz bardziej ełcki

  • 9.05.2018, 14:01 (aktualizacja 13.05.2018 19:17)
Magistrat coraz bardziej ełcki Wojciech Walulik i Andrzej Chmielecki sięgają po mikrofon.
Wakat na stanowisku radcy prawnego augustowskiego magistratu dobiegł końca. Po odejściu świadczącego przez kilka lata usługi prawnicze dla urzędu miasta Sebastiana Piekarskiego, radcą prawnym urzędu został wybrany w drodze konkursu Mariusz Wojciech Oszmian. Burmistrz przekonuje, że o wyborze decydowały kwalifikacje. Nie sposób jest nie dostrzec obsady stanowisk radców mecenasami związanymi z Ełkiem.

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 10 maja. Zapraszamy do lektury!

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 11.05.2018, 20:54
Miasto kwitnie. Proszę zwrocić uwagę na zieleń przy urzędzie miejskim: bardzo nowocześnie i estetycznie. Proponuję jeszcze podciąć nieco od dołu duże drzewa i bedzie super.
Kwiatek
Kwiatek 12.05.2018, 18:03
Juz jest super
Taakie kwiatki z oślej łączki
Taakie kwiatki z oślej łączki 12.05.2018, 09:37
Pięknie. Szkoda tylko że ludzie ciągle kradną posadzone w mieście rośliny. No cóż, to prawdziwy obraz kondycji moralnej. Jśli ja kradnę to nie złodziejstwo....kradną to inni.
ełk
ełk 11.05.2018, 16:25
Ełk, Ełk...Ełk, Ełk, Ełk...sia la lala la lala
gaz gaz
gaz gaz 11.05.2018, 10:52
a gdzie nasz naczelny gazownik?
Lewnicy
Lewnicy 10.05.2018, 12:41
Normalka będzie kiedy pracujący dla miasta nowi prawnicy zaczną wygrywać sprawy dla miasta! A nie jak dotychczasowi....... .
ziutek niezdziwiony
ziutek niezdziwiony 10.05.2018, 08:12
normalka. była dobra zmian, zaraz lepsza,później jeszcze lepsza itd...
wyczerpały się "zasoby" w Suwałkach, to trza szukać gdzie indziej, a był (bardzo krótko co prawda i Prezes z Gdańska). Czas na Ełk, przecież to blisko Prostek.
??
?? 10.05.2018, 10:17
A.co jest e Prostkach?
Feliks Zdziwiony
Feliks Zdziwiony 9.05.2018, 14:28
A nie co raz bardziej suwalski? Słynna pani sekretarz miasta Agnieszka Kuczyńska oraz skarbnik miasta Sławomir Sieczkowzki są z Suwałk a do niedawna był jeszcze informatyk z Suwałk pan Zenon Retwiński. Wszystkie te osoby bezpośrednio wcześniej razem pracowały w urzędzie miasta w Suwałkach. :(
Wolf
Wolf 9.05.2018, 22:34
Są powiązani ze sobą? O co chodzi z tą grupą?
BiPI
BiPI 9.05.2018, 15:41
Może ci z Ełku niewygodni są dla jakichś osób.
Miki
Miki 9.05.2018, 22:00
Jasne :) tak jak BiPi dla Orlenu lub dla INEEESS ...
Lilo
Lilo 10.05.2018, 08:08
Czy to etyczne, że zwolniona z um prawniczka prowadzi sprawy przeciwko miastu. Czy nie zachodzi tu sytuacja że może znać informacje poufne swojego byłego klienta przeciwko któremu teraz występuje? Co na to etyka zawodowa?
Fire
Fire 4.06.2018, 19:07
Etyka zawodowa wymagana jest wszędzie i zawsze a pani mecenas ma za zadanie działać na rzecz swoich klientów i więcej nie ma tu nic do rzeczy. Idąc tym rokiem rozumowania nieetyczne jest,że pracownik pozywa do sądu swego pracodawcę???? uśmiałam się!
Du...a sie pali
Du...a sie pali 10.05.2018, 13:33
Renatko....wyluzuj
OSP
OSP 10.05.2018, 15:25
Naprawdę? I jak się z tym czujesz? :):):) aż tak?
haha
haha 10.05.2018, 12:56
zapytaj prawników urzędu - to kilka pokoi obok :)
bumerang
bumerang 11.05.2018, 10:40
a to broń obosieczna :)
;))))
;)))) 10.05.2018, 17:04
Zapytam, zapytam :)
odpowiedż
odpowiedż 10.05.2018, 12:48
To zapytaj ją, skoro masz jakąś wiedzę, po co piszesz na forum? liczysz na to, że ci odpowie? czy celowo stawiając znak zapytania chcesz zapobiec sytuacji ze kogos o cos pomawiasz? ja ci odpowiem że w tej samej sprawie nie możesz występować po obu stronach, w innych już tak. W przeciwnym razie w małym miescie w pewnym momencie jestes wyłączony z rynku.
Ann
Ann 11.05.2018, 16:09
Wolałabyś/wolałbyś aby nie pisano na ten temat? Wszscy mogą pisać. Nie tylko nm i zwolnieni z um z pracy .
do Renatki
do Renatki 12.05.2018, 12:00
a pisz co chcesz, tylko skąd taki ból czterech liter? to najlepszy dowód strachu i słabości, który cie obleciał... ale i braku wiedzy
Renatka