Strefa w strefie ochrony 

  • 8.05.2018, 17:55 (aktualizacja 10.05.2018 17:30)
Strefa w strefie ochrony
Już w czwartek oddamy w Wasze ręce najnowsze wydanie Przeglądu Powiatowego. Warto udać się do kiosku, gdyż najciekawsze teksty zamieszczamy jedynie w wydaniu papierowym. Przy średniej cenie tygodników w Polsce, która oscyluje w granicach 6-7 zł, cena Przeglądu Powiatowego jest niezwykle przystępna. Miesięcznie za nasz tygodnik zapłacisz raptem równowartość jednej paczki papierosów. Bardzo zachęcam do kupienia i lektury. A palenia nie polecam.

Augustów doczekał się strefy ekonomicznej. Sukces miał wiele podsukcesów. Najpierw utworzenie dzielnic, odkupienie gruntów, otrzymanie dotacji na budowę, projekt i budowa. No i moment najważniejszy -pierwszy przetarg. Większość etapów powstawania strefy radni klubu Nasze Miasto i burmistrz świętowali razem. Teraz sukces ma co najmniej dwóch ojców. Burmistrz świętuje osobno, radni chwalą się osobno. Nasza redakcja przekornie gratuluje wszystkim razem i burmistrzowi, i radnym. Zainteresowanie powstawaniem strefy ekonomicznej w Augustowie nie jest przesadnie wielkie, ale Czytelnicy zgłaszali nam szereg wątpliwości. Dotyczyły one dojazdu, który jest pomyślany niefortunnie i jest trudny do zlokalizowania. Duże samochody mogą mieć trudności z dojechaniem. Inne związane były z jakością gruntów budowlanych w strefie. Burmistrz i radni jednym głosem rozpraszali wątpliwości. Wszystko jest według nich w najlepszym porządku. Teraz pojawił się kolejny sygnał od Czytelnika. W ogłoszeniu o przetargu pojawił się zapis, że sprzedawana działka znajduje się w strefie zabytkowej. Bartosz Lipiński podjął się wyjaśnienia tego zagadnienia, a jego tekst „Strefa w strefie ochrony” trafił na okładkę najnowszego wydania Przeglądu Powiatowego. Zachęcam do lektury.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe