Show o związkach damsko-męskich  

  • 14.05.2018, 09:55
Show o związkach damsko-męskich
Nietypowe show odbyło się w połowie kwietnia w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie. Wydarzenie pod hasłem „Mężczyźni są z Marsa Kobiety z Wenus” skupiło rzesze uczestników. Na sali głównie były panie, ale panów też nie zabrakło, bo rzecz była istotna i dotyczyła recepty na udany związek. O różnicach płci opowiadał uznany psycholog i jednocześnie showman Grzegorz Kordek, który w bardzo zabawny sposób wskazywał wady kobiet i mężczyzn.

Aplauz Show –Mężczyźni są z Marsa Kobiety z Wenus, odbywał się w sobotę, 21 kwietnia, w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie. Organizatorem wydarzenia była firma GoBigEvents, a osobą odpowiedzialną za zorganizowanie augustowskiego spotkania była Katharina Kochanowska, pochodząca z Augustowa znana tancerka, reżyserka i trenerka.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe