Policjanci pierwszego kontaktu  

  • 13.05.2018, 09:50
Policjanci pierwszego kontaktu
Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu. Powinien znać swój teren i przede wszystkim mieszkańców swojego rejonu. Pomaga w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów i nierzadko zapobiega przemocy w rodzinie. Dobrze więc, by znali go także sami mieszkańcy. Wraz z augustowską policją będziemy prezentować wszystkich dzielnicowych. Nie tylko tych działających w Augustowie, ale i także w powiecie augustowskim. Zaprezentujemy ich wizerunek oraz wszelkie dane kontaktowe. Rozpoczynamy cykl „Poznaj swojego dzielnicowego”.

Powiat augustowski obsługiwany jest przez 12 dzielnicowych. Czworo z nich pracuje na terenie samego miasta Augustowa. Warto nadmienić, że w tej męskiej ekipie znajduje się też jedna pani. Pozostali dzielnicowi obsługują gminy: Augustów, Bargłów Kościelny, Nowinka, Płaska, Sztabin oraz gminę miejsko –wiejską Lipsk. O tym że wśród funkcjonariuszy policji znajdują się dzielnicowi wiemy chyba wszyscy. Czasami ich widujemy na naszych osiedlach. Nierzadko przychodzą do naszych domów i wypytują o różne sprawy. Często ich kojarzymy z wizytami u tych mieszkańców, którzy mają problemy z prawem. Nie zawsze jednak tak jest.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe