Bigos z fotobudką i loterią fantową

  • 11.05.2018, 09:42
Bigos z fotobudką i loterią fantową
W zasadzie już w tytule wymienione zostały atrakcje, którymi Bursa Międzyszkolna witała gimnazjalistów podczas Dni Otwartych 24.04.2018r.

W tym roku placówkę odwiedziło ponad dwieście pięćdziesiąt osób z różnych gmin naszego województwa i nie tylko naszego, gdyż przybyli też uczniowie z Kalinowa. Zostali oni przywitani bardzo ciepło i to nie tylko ze względu na gorący, pachnący bigos serwowany na wejściu, ale przede wszystkim ze względu na atmosferę, którą stworzyła młodzież mieszkająca w bursie oraz pracownicy. Gimnazjaliści zostali przez mieszkańców „oprowadzeni” po budynku, zapoznani z wszelkimi pomieszczeniami ogólnego użytku, mogli obejrzeć pokoje mieszkalne, uzyskali też odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości. Dużym powodzeniem cieszyła się fotobudka, gdzie gimnazjaliści przy wykorzystaniu różnych śmiesznych akcesoriów robili pamiątkowe zdjęcia z bursy. Gdy już młodzież dokonała rekonesansu budynku mogła wziąć udział w loterii fantowej, w której do wygrania były gadżety z logo bursy. międzyczasie wychowanki piekły pyszne rogaliki i produkowały” taśmowo” wafelki, które znikały w zastraszającym tempie. Był to dzień pełen wrażeń zarówno dla mieszkańców, pracowników placówki, jak również gimnazjalistów wchodzących w dorosłe życie i podejmujących już dziś ważne dla siebie decyzje.

Dorota Siemieńczuk

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe