Kolejna odsłona po wakacjach

  • 3.05.2018, 08:12
Kolejna odsłona po wakacjach
Augustowska publiczność ma za sobą kolejne teatralne wydarzenie. W ramach cyklu GOTeatr organizowanego wspólnie z Kinem Iskra augustowianie obejrzeli spektakl „Judy” Lesława Żurka i Katarzyny Misiewicz-Żurek. Teraz miłośników teatru w Augustowie czeka teatralny antrakt. Kolejny spektakl GOTeatru odbędzie się bowiem we wrześniu.

W poniedziałek 23 kwietnia po ciepło przyjętym przez augustowską publiczność spektaklu „Judy” Lesław Żurek i Katarzyna Misiewicz-Żurek zaprosili wszystkich na kolejne przedstawienie GO Teatru. 24 września w kinie Iskra będzie można obejrzeć „Boga mordu”.

To genialna komedia jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy. Akcja spektaklu rozgrywa się w czasie rzeczywistym podczas spotkania dwóch małżeństw dotyczącego bójki ich dzieci. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt. Tekst, oprócz wielokrotnych adaptacji scenicznych, zyskał ogromną popularność dzięki nakręconemu na jego podstawie filmowi „Rzeź” Romana Polańskiego.

Na scenie ponownie zobaczymy Lesława Żurka i Katarzynę Misiewicz-Żurek oraz Katarzynę Maciąg i Marcina Chochlewa . W kasie kina Iskra już można kupować bilety na spektakl.

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe