Bajka podbiła Street Noise

  • 1.05.2018, 06:45
Bajka podbiła Street Noise
Nie spoczywają na laurach tylko systematycznie zdobywają kolejne sukcesy na różnego rodzaju festiwalach tanecznych. Mowa o zdolnych tancerkach ze Szkoły Tańca Bajka w Augustowie. Tym razem kolejne laury przywiozły z zawodów tanecznych Street Noise.

Trzecia edycja zawodów tanecznych Street Noise 2018, odbyła się w weekend (21-22.04) w Białymstoku w klubie Gwint. Była to okazja nie tylko do pokazania swoich umiejętności tanecznych, ale także walka o cenne nagrody. W zmaganiach na parkiecie wzięli udział nie tylko tancerze z Polski, ale również m.in. z Rosji, Litwy, Ukrainy, Hiszpanii, Szwecji, Niemiec czy Maroka. W sumie o najwyższe trofea walczyło ponad 500 tancerzy.

Wśród nich nie zabrakło zdolnych tancerzy ze Szkoły Tańca Bajka, Justyny Bajkowskiej.

-Turniej był na bardzo wysokim poziomie, także tym bardziej jestem dumna ze wszystkich naszych tancerek –zaznacza Justyna Bajkowska.

Właścicielka Szkoły Tańca Bajka, rzeczywiście ma powody do zadowolenia „uczennice” z jej szkoły wróciły bowiem z Białegostoku ze świetnymi wynikami. Pierwsze miejsce w kategorii showcase junior do 15 lat, wywalczyła grupa JUMP, której tancerki na co dzień trenują pod czujnym okiem Justyny Bajkowskiej, natomiast trzecie miejsce w kategorii showcase kids do lat 11 wytańczyły podopieczne Julii Krzywińskiej z zespołu VICE VERSA.

-Z kolei nasz duet Wiktoria Zyskowska i Weronika Haraburda w kategorii hip hop kids 2vs2 dotarł do TOP 8 –dodaje J. Bajkowska. -Jesteśmy w szoku, bo poziom był naprawdę niesamowity i ogromna konkurencja, a jednak kolejny raz pokazujemy, że nasza augustowska BAJKA jest niesamowita.

Gratulujemy wszystkim tancerzom i ich trenerkom i życzymy kolejnych sukcesów.

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe