Przemoc ma się dobrze 

  • 29.04.2018, 10:44
Przemoc ma się dobrze
Dwunastego kwietnia aula ACE wypełniła się po brzegi nauczycielami szkół z powiatu augustowskiego, licznymi rodzicami i wszystkimi zainteresowanymi współczesnymi zagrożeniami czyhającymi na dzieci i młodzież w dzisiejszym świecie. Jak je rozpoznać, jak przed nimi uchronić nasze dzieciaki.

Konferencja zorganizowana przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną razem z Powiatowym Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli poruszała niełatwe tematy, a jednak obecne w naszym życiu, a czasem coraz bardziej rozpowszechniające się poprzez sieć internetową, media. Gośćmi konferencji była pani sędzia Agnieszka Węglińska- Bogdan , oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Augustowie Karol Suchodolski i Mateusz Chełmiński.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe