Wykazali się słowami

  • 12.04.2018, 08:03
  • Jolanta Wojczulis
Wykazali się słowami
„Wiosna wokół nas” –takie hasło przewodnie przyświecało konkursowi recytatorskiemu, który zorganizowano w Przedszkolu nr 6 im. „Słoneczna Szósteczka”. Milusińscy z wielkim zaangażowaniem recytowali wybrane przez siebie wiersze.

Zmagania recytatorskie zorganizowano w piątek, 20 marca, wPrzedszkolu nr 6 im. „Słoneczna Szósteczka”.

-W konkursie wzięło udział 13 przedszkolaków ze wszystkich grup przedszkolnych –informuje Anna Miszkiel ze „Słonecznej Szósteczki”. -Dzieci pięknie wyrecytowały przygotowane wiersze, za które otrzymały nagrody.

I miejsce zajęła Maja Oleksy z grupy 5-6 latków, II miejsce zajął Jakub Brozio z grupy 5-latków , natomiast III miejsce otrzymała Julia Zalewska z grupy 6-latków. Pozostali uczestnicy zostali wyróżnieni. Komisja konkursowa przyznała wszystkim dzieciom nagrody rzeczowe w postaci pięknych książek i dyplomów. Nie zabrakło także niespodzianek, gdyż dzieci uczęszczające na kółko teatralne zaprezentowały piękną inscenizację.

Gratulujemy zdolnym przedszkolakom.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe