Mobilizacja na Limanowskiego 

  • 9.04.2018, 15:25 (aktualizacja 09.04.2018 15:57)
  • Bartosz Lipiński
Mobilizacja na Limanowskiego
O wielkim sukcesie organizacyjnym może mówić komitet społeczny gazyfikacji dzielnicy Limanowskiego w Augustowie. Na spotkanie zainicjowane przez pomysłodawców idei oprócz przewodniczącego rady miasta i przedstawiciela firmy gazowniczej przybyło ok. 50 mieszkańców dzielnicy. Taka liczba może robić wrażenie tym bardziej, że uczestnicy chętnie wypełniali ankiety i wyrażali też chęć skorzystania z dopłat do wymiany pieców.

Radni i komitet zmotywowali mieszkańców

Jeśli ktoś miał jeszcze wątpliwości czy zaproponowany przez radnych Naszego Miasta program „Airgustów” okaże się interesujący dla mieszkańców, to teraz otrzymał jasną odpowiedź. Przypomnijmy, że inicjatywa zakłada zwrot do 70 procent kosztów wymiany pieców centralnego ogrzewania na źródła bardziej ekologiczne. Nazwaliśmy ją miejskim programem 7 tys. plus, gdyż jest to maksymalnie możliwa kwota wsparcia mieszkańców. Imponująca frekwencja podczas spotkania z 24 marca w Przedszkolu nr 1 byłaby trudna do osiągnięcia, gdyby nie osoby zainteresowane poprawą jakości powietrza w Augustowie.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bocian
bocian 11.04.2018, 22:26
Dlaczego jeden artykuł jest podzielony aż na 10 stron? To jest mega irytujące!
markos
markos 12.04.2018, 09:40
Tu nie jest ważna Twoja irytacja , tutaj chodzi o klikalność ..podobnie jest ze zdjęciami , ilość otwarć się liczy w ogólnym rozrachunku ...

Pozostałe