Marian Dyczewski komentuje bieżące wydarzenia (materiał video)

  • 5.04.2018, 14:00 (aktualizacja 05.04.2018 14:05)
  • Marian Dyczewski
Marian Dyczewski komentuje bieżące wydarzenia (materiał video) Marian Dyczewski
Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Augustowskiej Marian Dyczewski komentuje bieżące wydarzenia m.in. relacje między radnymi i burmistrzem, zagadnienia dotyczące strefy aktywności gospodarczej i podejmowanych przez miasto inwestycji.

Marian Dyczewski
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
www
www 7.04.2018, 09:56
Panie Marianie niech Pan poruszy temat bezrobotnych i urzędu pracy.Ponoć jest 2 tys. bezrobotnych rejestrowanych , a jak się idzie przez miasto to co róż na oknach kartka ,, zatrudnię,, Jak to jest z tymi co żyją za nasze podatki ?
ponoć jest grupa ludzi co 6m-c pracuje i 6m-c pobiera zasiłek w tym większość kucharzy i pomocy kuchennych,ponoć jest ok 10 zarejestrowanych kelnerów , a nikt nie chce pracy podjąć.Dlaczego urząd pracy trzyma ludzi na zasiłkach i utrzymuje pasożytów,którzy odmawiają przyjęcia pracy .
Co by było jak by wszystkich wysłali do pracy ? a no trzeba by było zwolnic co najmniej połowę tego towarzystwa co tam papierki w urzędzie przewraca i udaje że pracuje.Czy Pan Starosta nie widzi problemu?
Nio
Nio 7.04.2018, 12:19
To prawda
IP
IP 6.04.2018, 12:56
Muzeum mogło by być w starym klubie na lipowcu dobra lokalizacja dla rozwoju dzielnicy

Pozostałe