Nieobecni nie mają głosu

  • 5.04.2018, 11:05 (aktualizacja 05.04.2018 12:28)
  • Bartosz Lipiński
Nieobecni nie mają głosu Fot. Radny Świątkowski (pierwszy po prawej) kilka minut przed opuszczeniem sali
Mnóstwo kontrowersji narosło wokół ostatniej sesji rady miasta. W posiedzeniu nie wziął udziału nie tylko burmistrz z urzędnikami i biurem obsługi rady, ale również próżno było szukać większości radnych wybranych z list PiS. Dyskusje w kuluarach mogły sugerować, że nie był to wyłącznie zbieg okoliczności. Najwięcej emocji budzi fakt, że jeden z radnych złożył podpis na liście obecności i krótko po tym opuścił salę.

Cały artykuł dostępny wyłącznie w papierowym wydaniu tygodnika Przegląd Powiatowy, do kupienia od czwartku, 5 kwietnia. Zapraszamy do lektury!

Bartosz Lipiński

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
przypadeq
przypadeq 5.04.2018, 20:45
Przekaz dnia z grupy trzymającej władzę może dotarł za późno przez słaby zasięg?
Przecież widać, że to grubymi nićmi szyte, że nagle koledzy się nie pojawiają na sesji. Dziwny przypadek
Anko
Anko 5.04.2018, 20:23
Hmmmm, cały klub PO opuścił też sesję. Zostsło tylko Nasze Miasto i Miklas
ff
ff 5.04.2018, 20:02
Jak ktoś wchodzi podpisać listę, żeby wziąć dietę i zaraz po podpisaniu wychodzi to dla mnie to jak kradzież lub wyłudzenie. W takim razie powinien zwrócić natychmiast dietę. Pan przewodniczacy powinien listę obecności do podpisu dawać co godzinę. Przerażające jest to i obrzydliwe. Pogotowie tego Pana w połowie sesji nie zabrało. A jak już to powinien nie podpisywać listy.
Św. Józef
Św. Józef 5.04.2018, 18:53
Józefie nie idź tą drogą!!! Jak widzisz pazerność nie popłaca

Pozostałe