Zakończył się plebiscyt Dziennika Powiatowego 

  • 2.04.2018, 01:20 (aktualizacja 02.04.2018 01:40)
  • Bartosz Lipiński
Zakończył się plebiscyt Dziennika Powiatowego
Dobiegł końca plebiscyt portalu Dziennik Powiatowy, w którym można było wskazać osobę do pełnienia funkcji burmistrza po nadchodzących wyborach. Obfitował w spore niespodzianki i nieoczekiwane zwroty akcji. Trwająca przez miesiąc zabawa cieszyła się dużym zainteresowaniem internautów, czego dowodem jest liczona w tysiącach ilość oddanych głosów. Podjętą przez Państwa decyzją plebiscyt wygrała Izabela Piasecka.

Rozpoczął się korowód przedwyborczy

Choć do wyborów samorządowych pozostało jeszcze siedem miesięcy, to już dziś giełda potencjalnych kandydatów do funkcji burmistrza wypełnia się nazwiskami. Jeszcze nikt oficjalnie nie potwierdził swego startu, ale można zakładać, że jest kilka niemal pewnych kandydatur do walki o to stanowisko. Dlatego z początkiem marca zaproponowaliśmy naszym Czytelnikom zabawę, której nie należy jednak utożsamiać z sondażem poparcia i podzieliliśmy ją na trzy etapy. Kiedy pytaliśmy niektóre osoby z przygotowanej przez nas listy czy zamierzają kandydować w nadchodzących wyborach najczęściej padała odpowiedź: „Jest dziś za wcześnie na takie deklaracje”. To zrozumiała taktyka, aby nie zapeszyć i w dokładnie przemyślanym momencie spróbować zaskoczyć opinię publiczną autorską ofertą.

Bartosz Lipiński
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Korwin
Korwin 4.04.2018, 07:05
4 razy po 2 razy, kogo nie zapytać z rodziny i znajomych to na nikogo z tej trójki nie odda głosu. Sonda powinna być robiona poprzez rejestracje wtedy jest wiarygodna.

Pozostałe