Padło 29 bramek

  • 1.04.2018, 06:21
  • Jolanta Wojczulis
Padło 29 bramek
Augustowski Klub Sportowy Sparta z pewnością ma zdolnych zawodników. Świadczą o tym sukcesy sztandarowych sportowców klubu. W połowie marca sportowcy i działacze klubu podsumowali osiągnięcia poszczególnych sekcji za ubiegły rok. W tym wydaniu skupimy się na sekcji piłki nożnej seniorów.

Drużyna seniorów występuje w czwartej lidze podlaskiej.

-Pod koniec ubiegłego roku zajmowaliśmy 9 miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów. Bilans bramkowy 29 bramek strzelonych i 26 straconych. Odnieśliśmy pięć zwycięstw, sześć remisów i tylko cztery porażki –informuje pierwszy trener Sparty Karol Salik. -Trenujemy trzy razy w tygodniu na obiektach Centrum Sportu i Rekreacji. Przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęliśmy 17 stycznia, na pewno głównym problemem w tym okresie jest brak możliwości przeprowadzenia treningu na boisku pełnowymiarowym, ale mamy nadzieję że już w czerwcu cieszyć się będziemy boiskiem ze sztuczną nawierzchnią, która ułatwi w dużym stopniu przygotowania wszystkim grupom trenującym w naszym klubie. Mam nadzieję, że ten rok 2018 będzie zdecydowanie lepszy pod względem sportowym niż ubiegły. Na pewno mimo wielu problemów organizacyjno- finansowych naszym celem jest stworzenie takiej drużyny, która będzie godnie reprezentowała nasze miasto i klub.

Wkrótce na łamach naszej gazety omówimy osiągnięcia sportowe z 2017 roku pozostałych sekcji klubu.

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe