Warsztaty w augustowskim żłobku

  • 1.04.2018, 08:57
  • Beata Perzanowska
Warsztaty w augustowskim żłobku
Maluchy z grupy „Motylki” i „Słoneczka” ze Żłobka Nr 1 w Augustowie wraz z rodzicami uczestniczyły w wielkanocnych warsztatach. Nie zabrakło dobrej zabawy podczas przygotowywania wielkanocnych ozdób.

Warsztaty Wielkanocne z Rodzicami pod tytułem „Mamo, tato-pobaw się ze mną” odbywały się 20 i 21 marca w Żłobku Nr 1 w Augustowie. W zajęciach uczestniczyły dwie grupy: „Motylki” i „Słoneczka”. Przeprowadzone warsztaty dostarczyły wszystkim wiele radości. Zintegrowały dzieci, rodziców i opiekunów. Zajęcia były okazją do ciekawego spędzenia czasu wolnego rodziców ze swoją pociechą i paniami ze żłobka.

-W dobie dynamicznie rozwijającej się techniki zapominamy niekiedy, że najprostszą metodą wychowawczą małego dziecka stanowi po prostu wspólna zabawa z nim. Dzieciaki czują się wtedy kochane i szczęśliwe. W zabawie z rodzicami dzieci pogłębiają poczucie bezpieczeństwa –mówi Grażyna Polkowska, dyrektor augustowskiego żłobka.

Podczas warsztatowej zabawy maluchy nie tylko dobrze się bawiły, ale także tworzyły wielkanocne ozdoby.

Beata Perzanowska

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe