Roman Skrzekut i Karol Szeszko tryumfują

  • 18.03.2018, 06:06
  • Jolanta Wojczulis
Roman Skrzekut i Karol Szeszko tryumfują
Pasjonaci tenisa stołowego mieli okazję pokazać na co ich stać. W niedzielę, 4 marca, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Płaskiej odbył się bowiem XI Turniej o Puchar Wójta Gminy Płaska w tenisie stołowym. Turniej rozegrany został w kategorii Open.

Do niedzielnej rywalizacji stanęło 22 zawodników z Augustowa, Pisanicy, Bełdy, Netty, Białobrzeg, Szczebry, Danowskich, Gruszek i Płaskiej.

-W turnieju najlepszy okazał się Roman Skrzekut, drugie miejsce wywalczył Maciej Bronakowski, a trzecie Michał Bronakowski –informuje Jan Bagiński. -Statuetkę dla najmłodszego uczestnika turnieju otrzymał Karol Szeszko z Augustowa, a najaktywniejszym uczestnikiem wybrano Marcela Rutkowskiego z Pisanicy.

Sędzią głównym był i sprawnie przeprowadził zawody Zdzisław Omelianuk.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych takich sukcesów.

Jolanta Wojczulis

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe