Wrócili z workiem medali

  • 16.03.2018, 06:29
  • Jolanta Wojczulis
Wrócili z workiem medali
Pokazali na co ich stać. Podopieczni Waldemara Matyki z Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin zwiększyli swoją kolekcję medali o kolejne trofea. Tym razem przywieźli 10 medali z IV Międzynarodowego Turnieju o Puchar Burmistrza Zambrowa w Karate Kyokushin.

W turnieju, który odbył się w niedzielę, 11 marca, rywalizowało 250 zawodników z 25 klubów z 5 państw: Polski, Ukrainy, Białorusi, Turcji i Rosji. Augustowski Klub Karate Kyokushin reprezentowało 10 zawodników, a wśród nich byli: Kamila Ignatowska, Jakub Tomkiewicz, Błażej Jakub Chodorowski Wojewnik, Szymon Milanowski, Igor Leszczyński, Maciej Sieńko, Michał Ostapowicz, Szymon Zawadzki, Kacper Sturgulewski oraz Szymon Służała.

-Większości moim zawodnikom udało się stanąć na podium z czego bardzo się cieszę –informuje Waldemar Matyka. –Nie udało się zdobyć medali Szymonowi Służale, Szymonowi Zawadzkiemu, Szymonowi Milanowskiemu oraz Kubie Tomkiewiczowi, mimo że radzili sobie bardzo dobrze. Na pochwałę zasługuje Kuba Tomkiewicz, który w walce eliminacyjnej przegrał z Białorusinem. Była to jednak bardzo dobra walka, Kuba świetnie sobie radził, był skupiony i wszystkie chwyty wykonywał precyzyjnie, ale wiadomo jak to w sporcie ktoś musi przegrać. Duże gratulacje należą się też Kamili Ignatowskiej, która oprócz dwóch medali otrzymała puchar dla najlepszej zawodniczki turnieju.

Zawodnicy z Augustowa wywalczyli w sumie 10 medali w tym 3 złote, 4 srebrne i 3 brązowe.

Trener dziękuje rodzicom za świetny doping i frekwencję na zawodach.

 

Wyniki augustowskich zawodników w IV Międzynarodowym Turnieju o Puchar Burmistrza Zambrowa w Karate Kyokushin:

Kamila Ignatowska –I miejsce w kumite, II miejsce w kata, tytuł najlepszej zawodniczki turnieju,

Błażej Jakub Chodorowski Wojewnik –II miejsce w kumite,

Igor Leszczyński –I miejsce w kata, II miejsce w kumite,

Maciej Sieńko –I miejsce w kumite,

Michał Ostapowicz –III miejsce w kumite, II miejsce w kata,

Debiutant Kacper Sturgulewski - III miejsce w kumite, III miejsce w kata.

 

 

 

Jolanta Wojczulis
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe