Pilnowali bezpieczeństwa na przejazdach

  • 12.03.2018, 09:30
  • Beata Perzanowska
Pilnowali bezpieczeństwa na przejazdach
Augustowscy policjanci brali udział w wojewódzkich działaniach „Bezpieczny Przejazd”. Mundurowi nadzorowali ruch pojazdów w rejonie niestrzeżonych przejazdów kolejowych.

Augustowscy policjanci w poniedziałek, 5 marca, wzięli udział w działaniach „Bezpieczny Przejazd”. Głównym ich celem było kształtowanie i utrwalanie bezpiecznych zachowań na przejazdach kolejowych, a w konsekwencji zmniejszenie liczby wypadków drogowych. Poniedziałkowe działania prowadzone były w rejonie niestrzeżonych przejazdów kolejowych na terenie powiatu augustowskiego. Policjanci kontrolowali pojazdy oraz wskazywali kierującym zagrożenia wynikające z lekceważenia zasad bezpieczeństwa. Podczas wczorajszych działań funkcjonariusze nałożyli mandaty karne na dwóch kierujących, którzy niestety zlekceważyli znak „STOP”. Policja apeluje o rozsądek na drodze, a także o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

na podstawie www.augustow.policja.gov.pl)

Beata Perzanowska

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe